Skocz do zawartości

Kędzierzyn-Koźle


mzewa

Rekomendowane odpowiedzi

NO miło miło ;) Kędzierzyn z tej strony.

No, ale już chyba sobie z Wami nie pojeżdzę. Przeprowadzka do Opola na studia :)

 

Studia zaczynaja sie dopiero w Pażdzierniku, a my w najbliższą sobote robimy wycieczke do czeskiego Krnova. Widząc po rowerze to jezdzisz to co my jezdzimy, więć sie zapraszamy. Więcej informacji na www.kkozle.pl - forum- kędzierzyńska strefa aktywan. Wejdz, tam sie wszystkiego dowiesz, o naszych akcjach jakie organizujemy

 

POZDRAWIAM

ADRIAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOO!

Jaki tan Świat jest mały. :rolleyes:

Zapraszam na stronke co podalem wyzej www.kkozle.pl i tamznjadzies znasze forum i jak bedziesz kiedy w kk u kolezanki to moze sie pokusisz o jakies trip z nami.

 

P.S. Zaj..... foteczki w naszej grupie tez mamy mam świetnego fotorgafa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Siemka ja też jestem z K-K i nie wiem czy tez braliście udział w tych wyprawach rowerowych od Pana Pateraka i Radia Park pozdrawiam ciepło i życzę powodzonka

my sami sobie organizujemy wyprawy, zazwyczaj spotykamy się w niedziele pod stacją PKP w Kędzierzynie

ogłoszonka o wyprawach wrzucamy tu : http://www.kedzierzyn-kozle.net/viewforum.php?f=12

 

w najbliższą niedzielę raczej nie dopisze pogoda, ale serdecznie zapraszamy w innych terminach, tu można pooglądać ekipę :

http://e-ksa.eu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=35

 

dłuższą wyprawę szykujemy na majówkę - czterodniowy wypad w kieleckie piździawice

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jako iż jestem z wioski niedaleko to pozwolę sobie zadać Wam pewne pytanie. W lecie będę zmieniał rower i nie wiem, który serwis w K-K jest najlepszy

- P.H BICYKL S.C.

Al.Jana Pawła II 36

- CYKLO-SPORT

ul.Piramowicza 8

- ROWERY SPORT SERWIS

ul.M.C.Skłodowskiej 4

Proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja czasami z Kędzierzyna robię sobie wycieczki na "Anke", ale w ten weekend raczej nie wypali, "18"-ka kolegi :)

Co drugiego pytania była strona Kędzierzyńska Strefa Aktywna, ale coś teraz nie wchodzi i jeszcze na forum z miasta, był temat gdzie sie ludzie umawiali. Niech się wypowie np. mzewa on pisał coś o stronie KSA może coś wie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Wskutek mojej choroby (m.in zaniki pamięci) "zaginął" mój rower w Kędzierzynie Koźlu w okolicach (najprawdopodobniej) parku między NDM a Piastami. Zgłosiłam na Policję, obejrzałam ich okazy w garażu, ale nic z tego. Jest to jedyny taki rower w Kędzierzynie. Jeżeli ktoś z was posiada jakieś inf. gdzie ten rower może być zabunkrowany to błagam, pomóżcie. Serce mi się kraja jak pomyślę że jakiś żul sprzeda rower za ponad 2 tyś za flaszkę....

 

NAKAMURA XC KOLOR CZARNY, Z CZERWONYMI I BIAŁYMI NAPISAMI,

RAMA ALUMINIOWA POKRYTA KARBONEM

 

IDENTYCZNY JAK TEN NA ZDJĘCIU ORAZ INNE FOTKI W MOJEJ GALERII....

post-144386-0-09416500-1314737087_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...