Skocz do zawartości

[Warszawa] Pomoc - wypożyczenie narzędzi do octalinka


Reocur

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Po ostatnim dość intensywnym roku (6kkm przelotu) okazało się, że zajeździłem napęd  :icon_confused:

Zasmuciło mnie to tym bardziej że w zeszłym roku zleciłem dość kosztowny serwis (kaseta CS-HG80-9, łańcuch CN-HG93, trzy blaty do korby M521 i suport)

a teraz wszystko jak krew w piach bo wymiana środkowego blatu jaką zrobiłem parę tygodni temu pomogła tylko na chwile i obecnie łańcuch znów strzela jak głupi, bo w suporcie ostry luz.

W miarę postępów w rozeznaniu się w osprzęcie stwierdziłem że skoda lądować kasę w serwis i lepiej zająć się tym samemu, niemniej ograniczają mnie braki narzędziowe, żeby zwalić obecną korbę M521 na octalinku potrzebny mi korek do sciągacza (monety sie wyginają) i klucz do misek suportu - nie ma sensu w kupowaniu tych narzędzi bo to tylko demontaż, w związku z tym mam pytanie czy ktoś w Warszawie może pożyczyć (dam kaucje) te narzędzia?

 

Wykoncypowałem że przy tych przebiegach najtaniej będzie założyć korbę z zintegrowaną osią oraz suport Accenta BB-EX PRO i wtedy  cały serwis to okresowa wymiana łożysk i łańcucha.

Zamówiłem już Connexa 900 i kompletuje koronki do kasety oraz szukam dobrej ceny na korbę FC-M590 i o ile do nowej korby zamówię narzędzia u Bitula to nie chcę kupować korka i klucza do misek "na jeden raz", koledzy pomożecie ? ;)

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...