Skocz do zawartości

Krakowski topick ;).


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam krakowską ekipę. Ciekawy jestem, czy jest tu ktoś ze starej ekipy, która w latach 90' okupowała słynne "Wilcze Doły" w Sikorniku pod Kopcem Kościuszki? Swego czasu dzień w dzień zjeżdżało tam nawet 20-30 osób, żeby spotkać się, pogadać, a przede wszystkim polatać na legendarnych "hopach" w lesie...

Ja mam na imię Rafał, na MTB jeżdżę od 1993 roku. Kiedyś próbowałem swych sił jako zawodnik w XS, dziś czysta amatorszczyzna. Ale wciąż lubię jeździć szybko i agresywnie. Nie toleruję słabego sprzętu, tj. rowerów typu "Makro", czy "Tesco" z promocji w gazetce :) Choć mój leciwy staruszek na ramie z 1993 roku pewnie nie jest wiele więcej wart niż rowery z marketów ;)

 

No ale - na opowieści z krypty przyjdzie jeszcze czas. Piszę tu m.in. dlatego, że poszukuję boosterów do Magury HS-33. Może jest tu ktoś z Krakowa, kto posiada takowe, albo zna namiar na niedrogie "podkowy" do zwykłych szczękowych Magur. Będę wdzięczny za jakiekolwiek info, bo niestety jeszcze nie mogę założyć tematu w dziale "Kupię".

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

 

Ja jeżdżę "trekkingowo" i lubię poznawać okolice Krakowa (tudzież opłotki samego miasta). Chętnie wymienię się doświadczeniami z przyjemnych widokowo tras.

Żeby nie gadać po próżnicy, opiszę Wam 2 moje (wczorajszą i dzisiejszą) - długi weekend swoje robi:)

Wczoraj:

Pętla wokół Kombinatu, 52 km, po płaskim właściwie. Tu szczegóły: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cwkcvftwfdzanuqa

Dziś:

Na wzgórze Kaim i z powrotem, 30 km, głównie płasko, choć finałowy podjazd bardzo ostry (choć króciutki), zapraszam tu: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pqbvyohuzhjpwdch

 

Nic bardzo wymagającego, ale ładnie. Ja tam lubię takie tereny po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...