Skocz do zawartości

Krakowski topick ;).


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

no spoko ja np dzisiaj jadę gdzies pod Kraków, na 12 na zajęcia i koło 16/17 na rowerek:) a po Krakowie także nie jeżdżę chyba że muszę :D jest tylko jeden problem bo ja jeżdżę na szosie... i w teren się nie wybiorę więc zostaje tylko asfalt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epafras dzieki za przejazdzke :D. Fajnie bylo[spodziewam sie ze mi lepiej niz Tobie bo musiales zwalniac pod moje tepo :)], w sumi jednak moglismy wycisnac ta gorke bo dojechalem w znosnym stanie do mieszkania :D. Ale lepiej bylo nie ryzykowac- za malo w tym roku jestem rozjezdzony zeby sobie na za duzo jeszcze pozwalac. W tym barze kupilem marsa ;p i jakos mi to dalo troche energii na dojazd ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ;) fajnie było bo mi też ta wycieczka się przydała dla regeneracji naprawdę wczoraj wieczorem się o wiele lepiej czułem niż przed wyjazdem :)

jutro jak pogoda pozwoli to uderzę gdzieś na jakieś górki a w piątek do domku :)i po weekendzie znów jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc :) jestem z kraka mieszkam kolo placu inwalidow (lub nowego kleparza)

.. chętnie bym sie z kimś wybrał w okolice wolskiego, raczej w tygodniu, lekkie/czesem ostrzejsze/czasem bardziej techniczne zjazdy i podjazdy XC :)

bo ostatnio nie ma z kim :/

 

 

jeśli ktoś jezdził z szakq to wlasnie takie :(

 

moje gg: 4929208

ktt@artprojekt.pl

 

ps. mam 22 latka :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do kogos z Kraka, kto jezdzi na Rebie :). Potrzebuje sie smignąć na tym amortyzatorze bo zastanawiam się głęboko nad kupnem[choc cena przeraza :/]. Jakby ktos mial chęć i chwile czasu przez tydzien to bylbym wdzieczny no chyba ze ma rame 24" :) to raczej nawet na to nie wsiade, bo jezdze na 17" ;)].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A może ktoś ma pomysł na krótką, płaską w miarę pętelkę po Lasku Wolskim, na którą mógłbym zabrać swoją prawie żonę? dodam, że ona dopiero zaczyna, brakuje jej kondycji, podjazdy mogą sprawić jej trudność i chciałbym jej pokazać jakieś niewielkie, łagodne zjazdy. Da się takie coś czy raczej tylko w Erze?

 

Jestem spoza Krakowa, niedawno się sprowadziłem i nie mam pojęcia gdzie tu można jeździć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast lasku wolskiego polecam Zakrzówek sztuczne jeziorko powstałe w miejscu kopalni.... Znajduje się ono niedaleko Tesco najłatwiej jest tam dojechać od mostu grunwaldzkiego http://img341.imageshack.us/my.php?image=trasadg0.png (link z mapką)

najłatwiej jest wjechać wyjeżdżając terenie parku na1-szym zakręcie ziemną drogą i do góry (malutka w porównaniu laskiem)i jechać na około jeziorka jest cały czas w dół a później 1 górka do wyprowadzenia trasa jest łagodna a zarazem szybka i z ładnymi widokami. W jednym miejscu trzeba uważać bo jakiś idiota rozbił tam szkło. Tyle z mojej strony:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Krzychu :-)

Dzisiaj sobie eksplorowałem lasek, po raz pierwszy, zwiedziłem niebieski i czerwony szlak, wydaje mi się, że w dużej większości. Jestem zachwycony :-) i bardzo mi się podobało. Ale tak jak mówiłeś, dla mojej narzeczonej będzie tam trochę za ostro, przynajmniej jeżeli chodzi o niebieski szlak. Zanim wybiorę się z nią do Lasku, przejedziemy się do Zakrzówka.

 

Dzięki za radę! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam :P

co prawda jestem ze śląska, ale w okolicach 3-7 lipca będę sobie pomieszkiwać w mieście króla Kraka.. muszę poskładać papiery na uczelnię no i coby się na zbyt długi czas nie musieć rozstawać z moim rumakiem biorę go ze sobą.. w związku z czym poszukuję jakichś fajnych trasek, czy to po lesie czy po ścieżkach o umiarkowanej długości i trudności :P ewentualnie jeżeli ktoś ma wakacje i ochotę zdobyć doświadczenie na etacie przewodnika rowerowego dla mnie to byłoby miło :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
:D Niezla gala postaci chetnych na rowerek, fakt, niewiast cos nie widac ale moze sie jakies pokaza. Moge zostawic swoje dane na tym straganie ale wydaje mi sie ze poki ktos nie zarzadzi jakiejs zbiorki/ustawki to nic z tego nie bedzie. Ja osobiscie jestem tu od ponad miesiaca, przybylem z Wroclawia i jezdze sobie sam gdzie mnie oczy poniosa ale glownie po miescie jednak wiec jak ktos jest obcykany w terenie i czuje sie na silach to moze moglby cos zarzadzic? No to do rzeczy: 3271463 jestem dosc zdecydowanym zawodnikiem wiec jesli tylko bede mial czas to posmigam z kims. Kobiety mile widziane :) Nie GRYZE!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lat 17

Preferuje dluzsze wypady ale asfaltowe(np tyniec) lub krótsze(max 40 km) wypady typu las(np wolski lub na skale kmity)

 

5414999-gg

 

Edit:moze faktycznie zarzadzimy jakas zbiorke np na osiedlu widok mozna jechac np

-w las wolski czyli od strony wisly na kopiec kosciuszki nastepnie pod zoo i wylazic z rowerem na kopiec pilsudskiego

-do tynca slynna trasa rowerowa

-albo do podkrakowskich wiosek np do doliny bolechowickiej czy doliny kobylanskiej po drodze np na sklae kmity pod tamtejszy radar

-albo dolina mnikwoska- kryspinow i przerwa na kapiel B)

 

 

p.s. jestem raczej nowiscjusz max dyst.75km byl to tyniec(bez objawow zmeczenia) ale potem "wyruchalem" sie na podjazdach pod kpiec kosciuszki i na podjezdzie pod radar na skale kmity od strony restauracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czyli jeden już jest ;)

myśle że trase powinnyśmy dostosować do najslabszych, ja po wakacjach w kraju wiatraków jestem pól żywy więc wpisałbym sie w tą grupę :)

trasa to już nie problem bo w okolicy Krakowa jest gdzie jeździć

mam nadzieje że sie ktoś jescze zgłosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...