Skocz do zawartości

[lista] Bikerow(ek) z lubuskiego...


Gość BikerFG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BikerFG

Witam

 

Wiem, ze na tym forum za duzo ludzi z lubuskiego nie widac, ale jak juz ktos tutaj zagladnal to prosze o podpisanie listy (wpis w tym temacie), mimo, ze najczesciej miejsce zamieszkania znajduje sie w profilu.

 

Pozdrawiam z Gorzowa Wlkp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona Dziura a dokładnie jej południowy koniec, z odmiennym klimatem. Czy w Zielonej są trasy? A czy odbywały się tutaj zawody CX a teraaz w XC? Może nie jakieś super mega ale są i jest gdzie pojezdzić- Wzgórza Piastowskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z woj. Lubuskim ograniczają się do miast Bytom Odrzański, Nowe Miasteczko, Nowa Sól, Sława, Szlichtyngowa i Wschowa, czyli to co mam blisko. Do zaliczenia w następnym sezonie czeka ZetGie i moze Sulechów. Więc zapraszam bikerów z okolic na dolny śląsk :D niektórym znany może być rezerwat leśny w dalkowie i szybkie singletracki w nim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widok.jpg

(troche słaby) widok z wieży widokowej na wąwozach annabrzeskich na Bytom Odrzański :)

Po prostu nie wierzę jak ludzie którzy na rower wsiadają dosłownie kilka razy w roku zrobili łącznie te 52km :wink:

 

Nie śmiejcie się ze zrobionego na szybko składaka :( (zaraz pod wieżą widokową)

bike.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...