Skocz do zawartości

[lista] Bikerow(ek) z lubuskiego...


Gość BikerFG

Rekomendowane odpowiedzi

Andrew proszę bardzo. Mała statystyka na życzenie (niestety nie w tabeli ale też czytelna):

 

Zielona Góra - 8

Nowa Sól - 8

Gorzów - 7

Żary - 4

Słubice - 3

Żagań - 2

Dobiegniew - 1

Strzelce Krajeńskie - 1

Witnica - 1

Gubin - 1

Szczaniec - 1

Rzepin - 1

 

Liczyłem same konta. Ale jak by dodać jeszcze żonę Radssonna to Nowa Sól byłaby na pierwszym miejscu

Międzyrzecz - 1

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nosek, a macie tramwaj z numerem 63:27?

Po co tutaj się wpisałeś, żeby podsycać chorą niechęć obu stolic lubuskiego do siebie? Przyjedź do Zielonej to pokażemy Ci kilka fajnych tras. Wypijesz piwo i stwierdzisz, że Zielona i jej mieszkańcy jest fajna. Pozdro z południa województwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Świebodzin wita. W niedzielę wyścig MTB w Łagowie. Ja tam w okolicznych lasach ćwiczę podjazdy. Niektóre z nich sztywne jak w górach. Ostatnio wytyczyłem i podjechałem trasę na szczyt Wzgórz Poźrzadelskich. Przednia! Nie wspomnę o Bukowcu czyli najwyższym wzniesieniu w lubuskiem. W naszym regionie trudno o kilkukilometrowy podjazd ( ten od strony Sieniawy.)Tylko szkoda, że w mojej okolicy prawdziwych bikerów jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świebodzin wita. W niedzielę wyścig MTB w Łagowie. Ja tam w okolicznych lasach ćwiczę podjazdy. Niektóre z nich sztywne jak w górach. Ostatnio wytyczyłem i podjechałem trasę na szczyt Wzgórz Poźrzadelskich. Przednia! Nie wspomnę o Bukowcu czyli najwyższym wzniesieniu w lubuskiem. W naszym regionie trudno o kilkukilometrowy podjazd ( ten od strony Sieniawy.)Tylko szkoda, że w mojej okolicy prawdziwych bikerów jak na lekarstwo.

 

A jutro w Drzonkowie koło ZG, co do wyścigu w Łagowie to zamierzam się pojawić.

Sprawdzi się jaką potrafią trasę przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...