Skocz do zawartości

{wycieczki rowerowe Zielona Góra} wycieczki rowerowe wokół Zielonej Góry


robciozg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Lubię pojeździć wokół Zielonej Góry w weekendy zwłaszcza, może znajdzie się chętne towarzystwo na wyprawy 40 - 60 kilometrowe po okolicznych lasach, drogach, znam wiele ciekawych tras, a może tez ktoś coś nowego zaproponuje? Może nawet jakąś większą grupę się skleci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem chętny jak najbardziej!

Dzisiaj chcę zrobić pętlę wyścigu, który odbędzie się 15.05 w ZG.

To trasa na wzgorzach piastowskich? Sporo jezdze rowerem, ale chyba na zawodowe trasy sie nie nadaje, myslalem o bardziej rekreacyjnych wycieczkach. Dzieki za propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Treka elite series 8.7 na kołach 26" opony, XR2, co na mój wzrost jest ideałem, ale widzę że kolega też ma Treka :-). Za bardzo na rowerach się nie znam, poleciła mi to osoba co zna się na nich bardzo dobrze i... był to najlepszy zakup w moim życiu, Trek to naprawdę porządna firma, a mój rowerek jest wyśmienity :-), po prostu wszystko w nim działa bez zarzutach, świetnie jest wkomponowane, rozwiązane, właściwie mogę z tego roweru nie schodzić, swoją drogą naprawdę polecam markę Trek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...