Skocz do zawartości

[amortyzator] Fox Float do Giant Revel 2


szogu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wiem,ze ciezko napisac post pod ktorym ktos by mnie na wstepie nie zjadl,wiec postaram sie dosc precyzyjnie,zeby tego uniknac:)

Mam Gianta Revel 2,dokladnie tego: http://42sports.pl/pl/p/rower-Revel-2-GIANT-zielony-R16/3774

Kilka rzeczy jest juz w nim wymienione. Jezdze glownie po lesie,po nieutwardzanych sciezkach,mam 160cm wzrostu i waze 55kg.

Amortyzator w tym rowerze to SR SUNTOUR M3010AL 26", o skoku 63mm. Jednym slowem: tragedia. Amor calkiem sie 'zatrzymal',jest sztywny. Chce kupic nowy. Moj budzet to 700zl. Zastanawiam sie nad uzywanym Foxem Float 100mm,lub czymkolwiek w podobnej cenie,z tego co wiem lepiej kupic dobry uzywany,niz sredni nowy. Tylko tu moje pytanie: czy on bedzie odpowiedni do tego roweru? Nie bedzie za krotki/za dlugi,nie bedzie cos nie tak ze srednica osi? Czym mam sie kierowac?

Edytowane przez szogu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giant revel to bardzo dobra rama! Sam go ujeżdżałem z pełnym XT i szpejami kforce Amora miałem rst first air o skoku 100 mm Uwaząm ze to była świtna kompozycja to maratonów , nieagresywnego XC i takiego codziennego pedalenia po lesie. Nawet mam chyba jego zdjęcia jeszcze w swoim "garażu"
Co prawda był to 29er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak najbardziej używany, jak Ci się uda to fox, i będzie szpan na dzielni ;) a jak fox'a nie wyrwiesz to do 700zł jest dużo innych dobrych widłów, na przykład jakieś rock shox'y. ewentualnie jak ktoś wyżej napisał jakiś lepszy model od suntour od Activia i od razu by miał zrobioną redukcję skoku, nie musiałbyś kombinować samemu.

 

Tapnięte z mojego Mi3. jeśli napisałem coś dziwnego to wina autokorekty.

Edytowane przez piciu256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...