Skocz do zawartości

[Warszawa] Hopki i dropy dla początkującego


Veext

Rekomendowane odpowiedzi

Przed stajnią SGGW (z Nowoursynowskiej w lewo, patrząc na południe) zjeżdżasz gruntową drogą w dół, w kierunku Wilanowa, jak kończy się skarpa skrzywiasz w prawo między krzaki i drzewa (jest ścieżka) i pewnie z 200-300 metrów u podnóża skarpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żech wspominał :) Jedziesz jak pisze kabe30 albo pokazuje kantele - najpierw jest trochę singla, potem wypłaszczenie z hopami, potem trzeba wbić na górę pod płot.  Tam można pojechać albo samą górą albo czymś a la trawers.  Ten drugi jest bardziej wymagający, aczkolwiek w porównaniu do Olsztyna nieprzesadnie :P

W obu przypadkach kończysz przy korcie, skąd masz dwa zjazdy - prostszy trochę przed płotem i trudniejszy przy samym płocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ukaniex wyskakujących skał to u nas raczej nie uświadczysz... ;) A singiel pod Skarpą oraz Kazurkę to można za jednym zamachem zaliczyć bo niezbyt daleko od siebie są ;)

Ten singielek pod Skarpą jest dłuższy - ten segment na Stravie, do którego wkleiłam link, to tylko fragment singla. To naprawdę fajne miejsce, polecam :)

A na Kazurce zrobili ostatnio jakiś mega remont (uzbierali kasę na polakpotrafi na koparki) i ponoć się zrobiło jeszcze fajniej ale nie mam okazji tam wpaść i sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...