Skocz do zawartości

[Rower] NS Bikes Eccentric Alu 2 za 4000zł - czy będzie dobry do trialu ?


Matiaz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Niedługo mam zamiar zmienić rower (kupić nowy) i zastanawiam się nad rowerem który sprawdzi się na trasach leśnych, ewentualnie na szlakach górskich. Mam 15 lat, ok. 190 cm wzrostu i ważę ok. 65 kg. Nie wymagam nie wiadomo jakiego sprzętu, chodzi mi tylko o jazdę rekreacyjną.

Czy powyższy rower ( w temacie) sprawdzi się ? Proszę o odpowiedź. Jeżeli polecacie jakieś inne rowery do jazdy po terenie możecie również podać mi ich nazwy. Dziękuje

 

 

 

NS Bikes  Eccentric Alu 2 : http://rowerowy.com/sklep/rowery/enduro-allmountain/prod/ns-eccentric-alu-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nada się ale :

1- rower z linku jest z widłem 120 mm, optimum dla tego modelu według załączonej geometrii to 140 mm.

2- w rozmiarze 19 podsiodłówka ma 495 mm, nie wiem jak długie masz nogi, ale przy 190 cm może nie wystarczyć nawet bardzo długiej klasycznej sztycy i trzeba będzie szukać opuszczanej.

3- napęd 1X10  ogranicza jego możliwości, zupełnie nie pasuje do koncepcji roweru z amorem 120 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...