Skocz do zawartości

[Ruda Śl., Zabrze, Bytom] Trasy rowerowe


remo.afro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja polecam okolice Tarnowskich Gór, Radzionkowa, Piekar. Moja ulubiona pętla to Rokitnica, lasem do Miechowic(czasem przez Helenkę) dalej obok Pod Dębami i przez Stroszek na Księżą Górę, stamtąd nad zalew Kozłowa Góra, dalej Chechło i powrót przez Nakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potwierdzam tras jest sporo, ale z reguły są to łatwe proste odcinki szutrowymi drogami, jedynie w DSD i segiecie można coś tam pokręcić w górę ale też bez szału ;)

 

BTW. Jak ktoś chętny z okolic Bytomia na wypad mtb to pisać na priv, mam teraz urlop a ostatnio naszła mnie ochotą na kręcenie w duecie ;) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że tych tras jest, można znaleźć mniej lub bardziej wymagające. Prawdą niestety jest że cięższe MTB to DSD ale i tak bez szału.
Polecam osobiście Połączenie Las Miechowice z przelotką na Segiet, wychodzi ładna pętla ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć :) zależy jak bardzo zaawansowanych szukasz tras :P
Jeśli jesteś z Zabrza to  moge Ci polecić pętle  Zabrze->Chudów->Mikołów ->Ruda Śląska-Zabrze trasa ma około 60/70km
Pętla przebiega w większości przez lasy ,  jednak będziesz musiał przejechać przez kilka mało ruchliwych ulic :P
Jak będziesz zainteresowany to Ci wyśle przykładowy przebieg takiej trasy , bo wiadomo,nie bede się na daremno produkował :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił taki przykład trasy po lasach z Zabrza przez Chudów do Mikołowa. :) 
Bardzo często jeżdżę róznymi wariantami z Chudowa do MIkołowa i dalej przez lasy Panewnickie z powrotem do Rudy,
ale bardzo jestem ciekawy Twojej wersji - bo ja głównie z asfaltu korzystam - szczególnie na odcinku od granicy Zabrze/Ruda do Chudowa i dalej do Mikołowa - najczęsciej koło ogrodu botanicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...