Skocz do zawartości

[Zakrętka]Zobacz nasz projekt UpCap i oceń go


gorasop

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Izotoniki przynoszą efekty jeżeli rozrobione sa we właściwych proporcjach, przede wszystkim te z proszku, inaczej mozesz pic sama wodę łyżką cukru

WOW świetny pomysł - tylko jak go zrealizować. Spróbuj zająć się tym tematem, może coś z tego będzie? Może wystarczy jak będziesz miał mniej lepki (słodzony) izotonik.

A jaki to problem bidon 750ml podzielić na pół i zrobić mechanizm obracany w nakretce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

12321517_503162583206414_880649150417179

 

Nie wiem czy zauważyliście ale akurat butelki PET to produkt który dość łatwo poddaje się powtórnemu przetworzeniu, to raz.

 

Dwa - pojawiają się głosy że ich wielokrotne używanie może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie, stąd modne ostatnio butelki na wodę wielokrotnego użytku z innych materiałów.

 

Trzy - podejrzewam że zakrętek nie będzie można przetworzyć bo na poglądowym zdjęciu wyglądają na połączenie plastiku różnego rodzaj i nie wiem czy nie z innymi elementami.

 

Także element ekologiczny jest niezbyt trafiony. Ciągle przemawia do mnie bidon i tabletki.

"Fajne"?

Poważnie? Cała prezentacja na polakpotrafi odstrasza, ciężko sprzedać coś nowego, zwłaszcza z zachętą w formie stockowych obrazków.

Ogólnie chcecie ok 140 k pln za produkt, który na zdjęciach jest źle wykonany (ta naklejka jest krzywo naklejona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...