Skocz do zawartości

[pomoc] Rower Romet Orkan 6.0


haris22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem niedawno rower Romet Orkan 6.0. Obecnie planuję dokupienie kilku rzeczy. Czy ktoś mógłby mi polecić jaką kupić stopkę do tego roweru? Chciałbym kupić taką, którą oczywiście bez problemu zamontuje oraz która będzie wytrzymać spore obciążenia w postaci naładowanych sakw. 

 

Mam też pytanie co do bagażnika. Potrzebuję zamontować taki bagażnik, do którego będą pasowały sakwy Crosso o pojemności 30l każda, a niestety okazuje się, że bagażnika z poprzedniego roweru nie dam rady przemontować.

 

Mam jeszcze jedno ekstra pytanie, które dość mocno mnie nurtuje. Rower posiada tylnią przerzutkę Shimano Alfine 11. Czy istnieje możliwość dołożenia w tym rowerze również przedniego napędu? Przynajmniej dwa tryba. Czy jest to bardzo duży koszt i w ogóle czy jest to opłacalna inwestycja i co daje?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z mila chęcią zmienił przednia zębatkę na 39T  ale nie ma gdzie kupić. Sa tylko całe korby

 

 

 

Czy ktoś mógłby mi polecić jaką kupić stopkę do tego roweru? Chciałbym kupić taką, którą oczywiście bez problemu zamontuje oraz która będzie wytrzymać spore obciążenia w postaci naładowanych sakw.
.

 

Dołączam się do pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...