Skocz do zawartości

Modlniczka - gdzie pojechać szosą ?


pchorseba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę osoby z regionu o pomoc gdzie warto pojechać szosą z Modlniczki ? W weekend będę Krakowie (zatrzymuję się w Modlniczce) chciałbym zrobić trening, a nie tracić czasu. Gdzie warto uderzyć ? Z góry dziękuję za każdą wskazówkę ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz ul Kasztanową przez Brzezie, potem w prawo Jurajską przez Bolechowice, Zelków na Biały Kościół. Jesteś na pieruńsko ruchliwej 94-ce ale jest spore pobocze. Tylko chwilę ciśniesz w stronę Olkusza by odbić w prawo do Parku Ojcowskiego. Świetny zjazd i jesteś pod Zamkiem. W to samo miejsce można się szybciej dostać jadąc może z 1km od Białego Kościoła 94-ką i zaraz odbić w zamknięta dla ruchu drogę w prawo. Jest pierwsza więc łatwo trafić. Z samego Ojcowa może do Pieskowej Skały?? Jak wrócić nie tą samą drogą to nie ma pojęcia bo nie wiem jakie masz możliwości. Nigdy jakoś nie jechałem Doliną Prądnika więc nie wiem czy tam jest asfalt. Ktoś może się wypowie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkTBtCH.jpg

 

Takie coś mi się nakreśliło. Asfalt powinien być ok i tylko nieznacznie ryzykujesz życie na 94 i 79. Zaliczasz OPN, Zamek Pieskowa Skała w Sułoszowej, potem wzgórze Erwina Rommla aka Czubatka, powrót przez dawną pustynię, Krzeszowice, atak na Garb potem Wąwóz Kochanowski i powrót przez opłotki Krakowa. Trasa trochę kluczy, ale starałem się ominąć miejscówki gdzie zakończyłbyś karierę.

 

https://www.plotaroute.com/route/195187

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...