Skocz do zawartości

[rower])Kross A7 vs Kellys Thorx 10 2015


tomcio1055

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mój syn dostal moj stary rowerek Kross A2 a ja zaczolem rozgladac sie za czyms nowszym..

znalazłem dwa troszke rózniace sie rowery I jeden z nich chciałbym zakupic

Kross A7 2014 kola 26 cali w Bardzo  dobrym stanie za 2200 Rozmiar ramy 19 L bodaj

I dosc tanio moge nabyc Kellys torx 10 2015 rama L jeszcze na gwarancji prawie nie jezdzony nowka zero otarc opony z dzyndzlami kola 27,5 za 2600pln

Do kellysa sie przymierzylem tragedi nie było chodz kierownica w stosunku do krosa A2 to wielka kloda jednak sprzedawca zapewnial mnie ze to mozna skrocic ...

A7 przyszla by kurierem wiec nie mam jak sie przymierzyc...Rowerkiem latał bym po lesnych duktach troch szosa....

Mój wzrost 178cm i masa 105kg-redukuje powoli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 182cm i w rowerze MTB używanym zgodnie z przeznaczeniem nie zaryzykowałbym większej niż 17, max 18”. „Leśne dukty plus trochę szosa” - jak do tej pory jeździłeś na nieco za dużej ramie i było wygodnie to ok, ale z jeszcze większą bym nie przesadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Twój problem, nie każdy musi słuchać tych wywodów, dla mnie przy 182 cm jak najbardziej pasują ramy 19" w rowerze mtb używanym zgodnie z przeznaczeniem. A ramy 17" są zwyczajnie za małe. Masz również swoje wypaczone zdanie na temat napędów rowerowych  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...