Skocz do zawartości

[licznik] który wybrać?


kielon

Rekomendowane odpowiedzi

ten model sigmy , który wybrałeś jest ok, ja się napaliłem na najwyższy model z tej nowej serii i po 861 km umarła ( padł sensor ) , pozostała mi tylk kadencja :) , zakupiłem go mimo ostrzeżeń znajomych , którzy prowadzą sklep , że jest to model nieudany .

Na przewodowe sigmy z tej serii nie dali złego slowa powiedzieć więc chyba możesz brać :rolleyes:

 

p.s. system mocowania w tej sigmie FATALNY ! - dwa razy go zgubiłem, uchwyt na kierownicę wykonany z jakiegoś wyjątkowo miękkiego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Posiadam od ponad roku CatEye Astrale 8. Cienkie kabelki, marne mocowanie, licznik wypada z uchwytu. Kilka razy skasował dystans w czasie jazdy. Na koniec się zepsuł-jeden klawisz przestał działać. Cyferki chude, wysokie słabo widoczne. Zalety: jest kadencja i w miarę działa, bardzo dobry serwis - bez problemów wymienili popsuty licznik na nowy. W porównaniu do VDO c10, który mam w innym rowerze Astrale 8 to delikatna zabawka. Obecnie używam Ciclomaster i jest przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...