Skocz do zawartości

[licznik] który wybrać?


kielon

Rekomendowane odpowiedzi

W cenie do 100zł nalezy jeszcze wziąć pod uwage Vette V100 - choc nie ma oświetlenia ...

Jeździłem jednoczesnie na V100 i 1606L - i mam dylemat co zostawic sobie na stałe ... vetta nie ma oświetl, ale ma pomiar temp (kurde - przyzwyczaiłem sie ...)

Pozatym w opcji stoper vetta ma pomiar czasu i pzrejechanego dystansu w czasie mierzonego stoperem - jednocześnie na ekranie ...

Klawiszologia tez eg mnie lepsza w veccie - ale z drugiej strony wieksze cyferki predkości aktualnej na sigmie ....

 

Kurdekurde ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak to już kilka osób zauważyło, każdy z tych trzech liczników jest w porządku.

Jednak wstrzymam się jeszcze z kupnem, a na razie pośmigam na swojej starej Sigmie.

Może w przyszłym sezonie CatEye wyda coś z większą ilością funkcji albo VDO podświetli swój sprzęt :)

A może Sigma nas czymś jeszcze zaskoczy (najlepiej gdyby to była cena:P).

Dzięki za wszyskie komentarze, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam VDO mam C1 bo wyższy sprzęt mi nie potrzebny a C1 ma wszystko czego potrzebuje brakuje mi tylko kadencji i tylko tyle. Wczesniej miałem Sigme i też sprzęt godny polecenia mam pulsometr sigmy i jest ok.A co do licznikow cateya i innych firm to sie nie wypowiem bo ich nigdy nie używałem i nie bede używał dla mnie to tylko sigma i Vdo istnieje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a chciałem kupić bezprzewodowa Sigmę ..... :(

Ja tez chcialem kupic cos bezprzewodowego ale bylo o wiele drozsze, bedziesz musial czesciej baterie zmieniac,a do tego czasem sie zdarzy ze licznik przestanie dzialac jak pojezdzisz po blocie:)!!! Zas przewodowe maja problem z kabelkami jak zle owiniesz to mozesz go zerwac!!! Sa plusy i minusy sam musisz wybrac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem CatEye'a Tomo XC i naprawde fajny licznik w dobrej cenie, jedynie kabelek sie przerwal przy podrozy ktorejs ale dalo sie naprawic... pozniej byla Sigma 1106 i tez niezly chociaz wg mnie bardziej zagmatwany w obsludze i te przyciski jakos dziwnie chodza wolalem te z Cateye.

Teraz szukam licznika i moze by doinwestowac w kadencje, ale nigdy z czyms takim nie jezdzilem, co byscie polecili z kadencja?

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie. Posiadam podstawkę wraz z kablem, magnesem, itd VDO (wszystko oprócz licznika). Czy można wykorzystać to jako czujnik kadencji do Sigmy 1606 L? Bo myślę nad zakupem takiego licznika, a nie widzi mi się płacić dodatkowe 25 zł za czujnik. Jeżeli tak, to proszę o instrukcje :)

 

Apropos mojego starego licznika VDO C05. Miałem go 4 lata i działał bez zarzutów. Czasem były problemy z założeniem go, mianowicie myślałem że jest dobrze założony, ale po jakimś czasie spadał, albo w porę się zorientowałem (i wtedy nie spadł). W zeszłym tygodniu podczas wieczornego przejazdu na rowerze (było już ciemno) licznik (nieumyślnie przeze mnie źle założony) spadł. Zorientowałem się dopiero po ok 500m - 1 km. Szukałem go, ale nie znalazłem. Trochę się zawiodłem na tej firmie, bo przez ich nieudolne mocowanie straciłem licznik. ;) Miałem na myśli napisać do nich maila z tym jak to się na nich zawiodłem, ale polskiego nie znalazłem. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Myślę że powinniście zerknąć na to http://allegro.pl/item126512020_profesjona...wy_licznik.html

Pozdro for all

 

 

No dałeś do myślenia. Wygląd nie bardzo jak dla mnie, ale funkcje (!) :rolleyes: . Jednak coś mi się tu nie podoba w tych licznikach . Nie wiem co... Mam jakieś ale...Hmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dałeś do myślenia. Wygląd nie bardzo jak dla mnie, ale funkcje (!) ;) . Jednak coś mi się tu nie podoba w tych licznikach . Nie wiem co... Mam jakieś ale...Hmmmmmm

 

 

Szkoda. że jeszcze herbaty nie gotuje..

 

Tak zupełnie serio, czytałem trochę na temat licznika tutaj i jakoś mnie porażają problemy z nim. Troche więcej o problemach.

 

I to by chyba było tyle na temat tego licznika :P (aczkolwiek oczywiście mógł to być inny model :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie serio, czytałem trochę na temat licznika tutaj i jakoś mnie porażają problemy z nim.

 

Przeczytałem o tych problemach i teraz wiem, że to moje wewnętrzne FUJ jest uzasadnione :P. Swoją drogą uśmiałem sie niesamowicie. Mile2 wyszło Ci to :D hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...