Skocz do zawartości

[Siodełko] IXS X-SA31-C RACE, czyli tytan za 55 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Heh tylko widzisz że właśnie wstałem ale trzepało rowerem tak bardzo że przy kontakcie z tyłkiem trzasło...

Siodło wytrzymało od stycznia jakieś 2k km do dzisiaj, widocznie szybko zmęczył się ten karbon...

Edytowane przez jaro0011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co prawda jeździ w szosie, więc inne są obciążenia i jak na razie jestem zadowolony. Mocowania prętów są dość delikatne w celu amortyzacji i przy braku techniki lub lenistwie IMO to siodło może wymięknąć pod obciążeniem dużym schabem.

 

Ważę 85kg.

Edytowane przez raffik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na nim od początku sezonu (turystycznie wszędzie i dla przyjemności) i przy moich 70kg dopiero teraz zaczęła mi konstrukcja pracować (na dłuższe wypady bez spodenek ani rusz), ale póki co jestem mega zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niestety po wczoraj przestrzegam przed tym siodłem.

 

Po niecałych 2tyś pod kolarzem 71kg, jeżdżącym ostro po bezdrożach płaskiego Mazowsza, siodło jest do wywalenia i spowodowało przez nieuwagę inne szkody.  Pręty siodła rozeszły się i nie są już w jednej płaszczyźnie - niestety nie zauważyłem tego podczas montażu nowej sztycy.

 

Podczas zaciskania nierównoległych już prętów w jarzmie sztycy wszystko się przekosiło i od naprężeń zatarł mi się gwint w aluminium. Na szczęście sztycę odratowałem gwintownikami i narzynkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...