Skocz do zawartości

[rower] czy warto kupić


sssmok

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu jako piszący po raz pierwszy i gorąco wszystkich witam.

Zamierzam kupić sobie nowy rower. Długo szukałem czegoś odpowiedniego ze względu na ograniczone fundusze, jak i w związku z tym, że moja waga przekracza 110Kg. Po przejrzeniu wielu ofert wybrałem tą:

http://www.wheelies.co.uk/p79112/Rocky-Mountain-Fusion-27-5-2015-Mountain-Bike.aspx

Ze względu na obniżoną cenę (rocznik 2015) i dość dobry osprzęt już prawie go kupiłem, ale.....

Zastanawiam się, czy może za tę cenę nie dałoby się kupić czegoś z lepszym wyposażeniem. Może ktoś z was upewniłby mnie w mojej ocenie lub może odwrotnie. W sumie na rowerze nie jeździłem już sporo lat i od tego czasu wiele się zmieniło w technologii i nowościach.

Na miejscu nie bardzo mam się kogo zapytać o cokolwiek w tym temacie. Mam zamiar jeździć typowo turystycznie poza asfaltem. Lasy, ścieżki, bez ekstremalnych wyzwań. Zależy mi na mocnym wytrzymałym rowerze ze względu na moją wagę.

Za wszystkie uwagi i porady z góry dziękuje. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, bo ilość tych rowerów w promocji jest ograniczona.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...