Skocz do zawartości

BulletTime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przydługawej przerwie.  

na początek mały wstęp,aby był pogląd na sprawę.

 

ze wgledu na mój stan zdrowia sporty latające sa juz dla mnie :you shall not pass!

lekarz stwierdził :abym sobie nie napytał biedy muszę zrezygnować ze sportów latanych typu dh pumptrack bikepark bmx 4x itp

jedynie co mogę ostrzejszego to enduro ale tylko i wyłącznie na fullu.

jednak nie o tym mowa w tym temacie

 

zafascynowały mnie ostanio...szosy ale nie takie typowe tylko takie jak w temacie badz typu Endurance.

2 tyg temu 2 raz w zyciu siedziałem na szosie ,ale to byl epic trip ,(szosa była typowa :jeden problem to niewygodna lekko pozycja -dlatego mysl o endurance):68 km w jeden dzien! dla mnie to mega dużo, dla Was pewnie całe gówno.

dojrzała koncepcja w mej głowie aby zacząć poważnie rozważać zakup jakiegos emeryckiego sciganta .

 

prosiłbym o jakies wskazówki dt. sprzętu jak również techniki jazdy-zielonym jest jak arbuz.

 

moje fanaberie dot. sprzetu

 

rama- wyłącznie stalowa lub carbon,żadnych aluminium i scandium

geo przyjazne dla kręgosłupa

baranek,lub normal ale nie prosta.

hamulce tarczowe!koniecznie

haki na bidony w liczbie min 1

mozliwość załozenia toreb

mozliwość wjechania w cos wiecej niz tor F1 ,prześwit dla godny dla gravelowych laczków

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...