Skocz do zawartości

[Przasnysz] Kross Category Manager - dam pracę!


juanmoretime

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to, że na forum jest więcej specjalistów od HR-u niż od roweru :-) 

A tak na serio - jeśli ktoś chce pracować w branży rowerowej, to powinien próbować, niezależnie od tego jak duże i w jakiej branży ma doświadczenie.

Liczy się pasja.

To znaczy pasja i dobra znajomość angielskiego, bez tego nie da rady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dran.... przede wszystkim nie usprawiedliwiam,ale odnoszę się do dyskusji. jeśli nie dostrzegasz różnicy ,to Twój problem.

Poza tym to okreslenie

 

 

Zależnie od oczekiwań/umiejętności/doświadczenia. Powyżej średniej krajowej.
 

nakreśla przynajmniej minimum płacowe, co nie jest takie oczywiste w wielu przypadkach.

EOT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś regulamin działu? "Forumowy" standard jest taki że widełki należy podawać i już. Jesteś moderadorem, powinieneś pilnować przestrzegania zasad forum a nie usprawiedliwiać ich łamanie.

 eeee, a które z ogłoszeń w tym dziale ma podane widełki płacowe, nawet, tak ogólnie zarysowane (vide: "powyżej średniej krajowej")?

Edytowane przez juanmoretime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 eeee, a które z ogłoszeń w tym dziale ma podane widełki płacowe, nawet, tak ogólnie zarysowane (vide: "powyżej średniej krajowej")?

Dlatego budzą albo irytację albo rozbawienie. Jak sobie skrobie pan Wacek z rowerowego w Pcimiu to ujdzie, ale jak przedstawiciel tak poważnej firmy ja Kross gra na poziomie takiego sklepiku to już brzmi to ciut inaczej. 

Odzew masz adekwatny do propozycji. 

Może warto byłoby (w końcu) czegoś się nauczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. anonim, którzy proponuje jednej z większych firm rowerowych w Polsce, mającej dystrybutorów w całej Europie by "czegoś się w końcu nauczyła"

Po co bić piane, skoro większość z was tej roboty nie dostałaby nawet za najniższa krajową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie, nie ma się co nakręcać. Może ogłoszenie nie spełnia wszelkich formalnych wymogów forum rowerowego, ale jest tylko ogłoszeniem...

Jeśli ktoś chce aplikować, to i tak będzie aplikował. A jak ktoś chce wytykać błędy i uchybienia to i tak je wytknie. 

 

http://www.pracuj.pl/praca/category-manager-przasnysz,oferta,4468024 

 

A oferta nadal aktualna :-) 

 

 

 

 

Edytowane przez juanmoretime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. anonim, którzy proponuje jednej z większych firm rowerowych w Polsce, mającej dystrybutorów w całej Europie by "czegoś się w końcu nauczyła"

Po co bić piane, skoro większość z was tej roboty nie dostałaby nawet za najniższa krajową.

Ten anonim to do mnie?

Mam prawo wyrazić swoją opinię. A propozycja nie musi być przyjęta. W cywilizowanym świecie pracy wielcy - np szefowie - jednak słuchają szaraków - jeśli razem budują swoją firmę. Słuchają też każdego kto mówi coś na ten temat, bo można się czegoś nauczyć. Niekoniecznie dlatego że popełnia się błędy a bardziej dlatego że można coś zrobić lepiej.

Duża firma jest wyłączona z pewnych rzeczy, bo niby dlaczego? Bo jest duża i ma dystrybutorów w całej Europie? A jak firma jest na całym świecie? Szefostwo może mieć z tego powodu beton w uszach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wymagania i obowiązki w ogłoszeniu - nic dziwnego, że nikt jeszcze się nie zgłosił przez 2 tygodnie - nawet za magiczne w Polsce "powyżej średniej krajowej". To może świadczyć, że poważni ludzie cenią się znacznie wyżej za te wymagania i obowiązki.

 

Szkoda czasu dla kandydatów - stracisz dzień na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie nagle dowiesz się "umowa zlecenie", czego w ogłoszeniu nie wspomniano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, jak to jest w tym Kraju-Raju...

Ano właśnie tak, że pomijając ogłoszenie, na forum leży temat niezgodny z regulaminem(żeby to jeden w najmniejszym dziale!) a moderacja zamiast sprzątać to ten wątek "wspiera".

 

Szkoda, bo każdy gest, działanie itd. buduje ten kraj-raj. Można było elegancko skasować - po co? Niech leży. W taki razie zmieńcie regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu dla kandydatów - stracisz dzień na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie nagle dowiesz się "umowa zlecenie", czego w ogłoszeniu nie wspomniano.

Taka norma i niepowinno nikogo dziwić, też starałem się o prace w "dobrym" serwisie rowerowym jako serwisant z doświadczeniem.

Straciłem 2 dni bo najpier byłem na rozmowie kwalifikacyjnej a drugiego dnia zostały sprawdzone moje umiejętności w końcu dowiedziałem się że płaca mininalna plus nadgodziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...