Skocz do zawartości

[Przasnysz] Kross Category Manager - dam pracę!


juanmoretime

Rekomendowane odpowiedzi

Category Manager
Miejsce pracy: Przasnysz

 

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie strategii produktu kategoria: odzież, kaski, okulary, torby
  • koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z rozwojem produktu
  • identyfikacja potrzeb klientów i odbiorców danej grupy produktów
  • monitorowanie działań konkurencji
  • monitorowanie trendów rynkowych w celu rozwoju nowych produktów
  • nadzór nad prawidłowością merytoryczną materiałów informacyjnych dotyczących produktu
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników działu sprzedaży
  • współpraca przy ustalaniu i zarządzaniu ceną oraz kosztami produktu
  • praca z zespołem graficznym nad powstaniem produktu
  • kontakt z dostawcami
  • aktywne poszukiwanie alternatywnych dostawców

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziana znajomość branży sportowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • myślenie strategiczne
  • organizacja pracy własnej
  • konsekwencja w osiąganiu celów
  • kreatywność
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • samodzielność
  • umiejętności analityczne
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • komunikatywność
  • umiejętność negocjowania
  • umiejętność zarządzania cyklami życia produktu i procesem sprzedaży
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • gotowość do wyjazdów do Azji
  • atrakcyjne wynagrodzenie

 

Edytowane przez safian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jako moderator pozwolę sobie tylko przypomnieć regulamin tego działu:

 

 

W treści ogłoszenia powinny znajdować się wszystkie niezbędne informacje dot. pracy:
 - opis stanowiska
 - wymagania/doświadczenie
 - informacje kontaktowe
 - zatrudnienie stałe/tymczasowe
- zakres wynagrodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Kuźwa, jak to jest w tym Kraju-Raju, że płaca jest zawsze tematem tabu, zbywana okrągłymi słówkami, ogólnikami i generalnymi pierdami...

 

Jak to ma się do ofert pracy w UK (moje podwórko) gdzie nawet przy najciulowszym stanowisku na linii dostępne są widełki rocznego wynagrodzenia lub stawki godzinowe?

 

Ciekawostka nie?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manager z kilkuletnim doświadczeniem w lataniu po świecie i negocjowaniu dostaw produktów dla dużej firmy raczej nawet nie spojrzy na enigmatyczne "powyżej średniej krajowej", to wręcz zniechęca. Chyba ze kilka razy powyżej ;)

"Indywidualność kwalifikacji" to nie wymówka, poniżej pewnego poziomu po prostu nie można człowieka zatrudnić bo to za duża odpowiedzialność a powyżej firmy nie stać bo za dużo chce. Stąd podaje się widełki a nie ostateczną pensję.

Edytowane przez dran2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja rozumiem że sierotka z ulicy nie dostanie 4k a koleś co ma 7 medali za osiągnięcia w swojej branży może wziąć i z 12k. Pytanie ile ty dajesz od - do ... Simple as that. Nie podasz widełek, ogłoszenie leci w kosmos i idź do PUP dać ogłoszenie, tam znajdziesz kompetentnych ludzi ;) Bo mówisz ze pow. średniej krajowej aaaaaale jak ktoś ni ma doświadczenia, ble ble to tyle nie osiągnie. Więc konkretnie, na stanowisko managera w twojej firmie najniżej sierotce Marysi dam tylko tyle, a weteranowi najwyżej tyle.

 

Ja także pracuje za granicą i tu zarobki są widoczne dla każdego i każdej porze. Trzeba nasz kraj nauczyć że to ja łaskawie pracuje a ty mi płacisz a nie ty łaskawie płacisz za to co ja przepracowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo mówisz ze pow. średniej krajowej aaaaaale jak ktoś ni ma doświadczenia, ble ble to tyle nie osiągnie
racja. Na forum nie przedstawiłem dokładnej charakterystyki pracy więc nie czułem że muszę pisać dokładnie o płacy. Pracuję z różnymi ludźmi i przekrój płac jest ogromny. Nie wpisanie widełek płacowych zostawi równie ogólne wrażenie co wpisanie "pensja od 4k do 12k", nieprawdaż?  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ale po tym ogólnym opisie obowiązków wnioskuję wy nie szukacie desperatów odpisujących na każde ogłoszenie tylko człowieka o dosyć konkretnym, wysokim zakresie kompetencji. A właśnie tacy ludzie to ogłoszenie zignorują bo mają co robić ;)

Edytowane przez dran2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wydaje mi się, że w przypadku najciulowszych stanowisk łatwiej podawać widełki i stawki godzinowe. Przy stanowisku managera, więcej zależy od indywidualnych negocjacji...

 

 

Bzdura do sześcianu... Przegladnij sobie ofery na chocby średniej wielkości portalach z pracą w UK...

 

W 99.9% wypadków podane są widły płacowe. Konkretne, dla konkretnych ludzi, z konkretnym doświadczeniem. I nie ma tu znaczenia czy jest to przekładacz burgerów w Makszicie czy MD w branży lotniczej...

 

A w Polszcze? Wszystko tajemnica i klepanie ogólników...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ale po tym ogólnym opisie obowiązków wnioskuję wy nie szukacie desperatów odpisujących na każde ogłoszenie tylko człowieka o dosyć konkretnym, wysokim zakresie kompetencji. A właśnie tacy ludzie to ogłoszenie zignorują bo mają co robić ;)

Ja nie zignoruję jeśli potencjalny pracodawca zaoferuje mi zwrot kosztów przelotu na rozmowę kwalifikacyjną :)

Ciekawi mnie niezmiennie ostatni punkt wymagań: atrakcyjne wynagrodzenie. Kto tu czego od kogo wymaga właściwie? :)

Ciekawy jest podpunkt: monitorowanie działań konkurencji.

Czyżby chodziło o to by potencjalny kandydat siedział w branży wiele lat i wykorzystywał swoje znajomości kolegów po fachu by na spotkaniach kumpelskich przy bronku wyciągnąć co gdzie "w trawie piszczy"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz służbowo latał do Azji, więc pewnie po to aby szpiegować bezpośrednio w fabrykach a nie kumpli przy piwku. I wszystko się wyjaśnia. Skoro szukamy szpiega to włamanie się do siedziby Krossa i zdobycie konkretnej kwoty tych tajnych zarobków jest pewnie częścią procesu kwalifikacyjnego. A swój zwrot kosztów dostaniesz w postaci służbowego Astona Martina ;)

Edytowane przez dran2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitorowanie działań konkurencji, to standard dla każdego product managera, w każdej branży, nie chodzi o wyciąganie od kumpli, tylko śledzenie tego co konkurencja wypuszcza, ma zamiar wypuścić na podstawie ogólnie dostępnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie sie jak kyos przejdzie rozmowe kwalifikacyjną i my sie nie spodoba kasa to najwyzej odmówi firmie, tak jest u nas inaczej niz w uk tez mi nowosc. Jak ktos chce managerskie stanowisko a nie potrafi negocjowac wynagrodzenia to na pewno świetnie nadaje sie na takie stanowisko... wyslijcie cv idzcie na rozmowę jak nie wezmiecie roboty to opowiecie jak bylo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W niektórych korporacjach ( nawet tych tych "globalnych" )widełki płacowe są podawane po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego. Dopiero wtedy jest sens prowadzić jakiekolwiek negocjacje.  Przy czym nie jest to "polski"standard a korporacyjny.

Z drugiej strony podawanie widełek płacowych typu "od 4 do 12k " może mieć dosyć spory,negatywny wpływ na proces rekrutacji- wyobrażam sobie masę przyszłych Produkt Manadżerów,którzy będą aplikować na to stanowisko, bo " przecież mam rower i nawet na nim jeżdżę, wiec się znam".

Jeśli ktoś zna ten rynek, to będzie się orientował ile można "wyciągnąć" na takim stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...