Skocz do zawartości

Maratony MTB - Bike Maraton, Karpacz, Puchar Mazowsza XC - Wspólny Wyjazd = większe oszczędnośći


misiacz81

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

Szukam jakiś pozytywnie zakręconych kompanów do wypadów gdzieś na południe Polski, lub ewentualnie w inne jej regiony, aby zjeździć trochę Maratonów w tym sezonie.

Wiadomo, że każdy wyjazd trochę kosztuje, ale jeśli zbierze się ekipa , to nie będzie on taki drogi, co spowoduje, że częściej będzie można gdzieś wyjechać i zasmakować trochę górskich klimatów.

 

Samochód jest, miejsce na trzy uchwyty na dachu są, koszty za ropę w 4 osoby dość przystępne, nocleg tani uda się załatwić itp.

 

Jak ktoś będzie zainteresowany, piszcie w temacie, a może coś uda się zorganizować.

Pierwszy planowany przeze mnie wyjazd to  Bike Maraton w Miękinie 16 Kwietnia, w sam raz po Maratonie w Buczku, natomiast pozostałe to już zależy od ilości zakręconych zapaleńców.

 

Może ten temat spowoduje, że jacyś zapaleńcy się znajdą i w nadchodzącym sezonie będzie kilka interesujących wypadów.

 

Łączę Pozdrowienia

Michał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Michale,

jeśli 81, to Twój rocznik, to jestem w podobnym wieku i też mam auto z czterema miejscami na dachu i chętnie dołączę do ekipy. Na razie mam jeden maraton za sobą ale planuję w tym roku troche pojeździć. Na początek myślałem o Mazowia MTB w Legionowie 2.04 ale plany mogę dostosować, jeździć będe i tak, więc podziału kosztów to fajny pomysł a miłe towarzystwo w drodze na pewno nie jest przeszkodą :).

 

Wybierasz się do Buczku? Czy sezon planujesz rozpocząć w Miękini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

Mam zamiar rozpocząć sezon dopiero w Buczku, a potem Bike Maraton, Mazovia raczej chyba nie, ewentualnie Puchar Mazowsza.

 

Fajnie, że ktoś jest chętny na takie wyjazdy, pozostajemy w kontakcie i później ustalimy ewentualnie szczegóły.

 

Jak zbliży się termin maratonu w Buczku to się zgadamy.

 

Pisz PRV lub ja się odezwę.

 

PS.

Jeszcze dwa miejsca wolne!

Więcej Ludzi = Mniejsza kasa na wyjazdy i fajniejsze Imprezy w zasięgu.

 

Łączę Pozdrowienia

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja ja jestem z okolic Głowna / Łowicza (dokładnie - Domaniewice). W tym sezonie nastawiam się na MTB Cross Maraton, ewentualnie może coś z Pucharu Mazowsza. Dysponuję autem z 3-4 miejscami na rower na dachu. Jeśli ktoś będzie reflektował na wspólny dojazd na na wyścig to zapraszam do kontaktu.

Oprócz maratonów w miarę możliwości staram się robić wypady w góry na rower na 3-4 dni - Beskid, Izery, Świętokrzyskie więc jeśli jest ktoś zainteresowany taką formą wspólnego wyjazdu to proszę pisać (

Pierwszy planowany wyjazd w terminie 31.03 -01.04 w okolice Zakopanego ale tym razem z rowerem szosowym

 

Dobrą opcją byłoby założenie grupy na FB dla osób z okolic Łodzi aby móc się ustawiać na wspólne wyjazdy na wyścigi itp :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja górom na razie kondycyjnie nie podołam, ale może później w sezonie, jeśli wyprawa nie będzie jakaś mordercza, to chętnie się podłączę.

Na razie planuję maratony na dystansach 40-60km i raczej płasko (profil Miękini - 51 Mega, wygląda ok). Najchętniej dużo amatorów biorących udział, żeby było się z kim ścigać i nie dojechać pół godziny po wszystkich :)

 

W planach też mam wyjazdy dłuższe weekendowe, ale to bardziej rodzinnie (może też z namiotem) i na pewno chciałbym tez zrobić trasę Łódź-Wybrzeże, najprawdopodobniej samotnie (3-4dni).

 

Jak dla mnie grupa na FB jest ok, ale może też być osobny wątek na fr.org.

 

Pytanie do was, dlaczego Puchar Mazowsza a nie Mazowia MTB?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Mazowsza, maratony organizowane przez Brzeziny MTB czy MTB Cross Maraton to już wyścigi trudniejsze techniczne, bardziej wymagające, dużo więcej jazdy indywidualnej -  jak się pościgasz kilka lat to zrozumiesz ;). Mazovia to trasy typowo płaskie, dużo jazdy grupowej, na kole :) robione pod masówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Jakby ktokolwiek chciał jechać na Bike Maraton 16 Kwietnia, to piszcie na PRV.

Wolne trzy miejsca na uchwyt na fachu oraz w aucie.

 

Poza tym, to przynajmniej raz w miesiącu będę się starał zaliczyć Bike Maraton, sam czy z kimś.

 

Zainteresowani piszcie w temacie.

 

PozdRower!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...