Skocz do zawartości

[Buty SIDI] gdzie w Warszawie największy wybór SIDI


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Warszawie jest największy wybór (rozmiarówka) dla butów SIDI?

Szukam modelu SIDI Eagle 5-fit rozmiar 42,5 lub 43 do przymierzenia.

Rozmiarówka tych butów jest specyficzna...

Przy stopie 27,9 mm kupiłem przez net 44 i są za duże. Czekają do zwrotu lub do sprzedania w cenie zakupu, tj. 620zl.

 

Kupiłem 43,5 i dalej jest luz. Ale za nim oddam te 43,5 chce przymierzyć 43.

Byłem w Airbike na Ken i nie mają....

 

Czy Ktoś widział ten model w rozmiarze 43 gdzieś w Wawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innym modelem nie zadziała. Dość podobny jest buvel, ale nie taki sam. A wszystkie wyższe są zupełnie inne. Zadzwoń do ambike w Konstancinie. Sporo mieli w zeszłym sezonie.

 

Dobry but ale drogo płacisz. W centrumrowerowym wychodzi 591 i jeszcze bon na 50PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przed zamówieniem eagle przez neta mierzyłem jakiś model sidi na szosę w rozmiarze 44 i one były okay.

A niestety eagle 44 były za duże. Nie ma problemu z wymianą lub zwrotem, ale to zawsze dodatkowy czas i koszty za paczkę...

Czy te buty są w stanie się lekko rozbić - 1-2 mm? Bo jak tak to chyba muszę 43 brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje ostateczne obserwacje.

Dzis odwiedzilem wspomniany Ambike.

Przymierzyłem eagle 43 i za male. Potem Buvel 43,5 i mimo ze lekko dotykalem czubkow to zdecydowanie moglbym w takich jezdzic. Potem jeszcze raz 43,5 eagle i w nich mam luz.

To tylko oznacza, ze w SIDI kazdy model jest inny i na pewno nie maja jednolitej romiarowki.

Pozostaje tylko powtorzyc stara jak swiat zasade - jak nie przymierzysz to chyba lepiej przez neta nie kupuj...

Pozdrawiam

 

Sorki za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... To tylko oznacza, ze w SIDI kazdy model jest inny i na pewno nie maja jednolitej romiarowki...

 

Dziwne.

Moje pierwsze buty SPD to były SIDI Bullet. Gdy nadszedł czas na wymianę, to następne były SIDI Eagle 6 SRS, kupowane przez Internet dokładnie w tym samym rozmiarze - pasowały idealnie.

Jeśli obecnie co model to inna rozmiarówka, to znaczy, że firma schodzi na psy...  :(

 

 

--

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...