Skocz do zawartości

Wyjazd w Bieszczady - początek Lipca 2016


civikator87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie, w tym roku także organizuję wyjazd rowerowy tym razem w Bieszczady od Krakowa do Przemyśla jest to około

360 km. Trasa już ustalona choć jak zawsze wiadomo może ulec zmianie - trasa jest tak ustawiona aby jak najmniej jechać głównymi drogami a jak najwięcej wsiami bo w Bieszczadach mało jest tras/ścieżek rowerowych. 

 

Plan jest taki że pierwsze dni nocujemy na dziko ponieważ jeszcze nie znaleźliśmy pól namiotowych , campingów itp. w okolicy gdzie zamierzamy nocować ale od Soliny do Huwnik są tam pola namiotowe. Ale najlepsze są takie miejsca które się samemu znajdzie tak jak mieliśmy w zeszłym roku na Warmii i Mazurach. 

 

Mamy do przejechania te 360 km trasa została tak ustawiona aby dziennie przejechać około 50 km, pytanie dlaczego ?? Ponieważ że są to góry i ciągłe jeżdżenie w górę i dół z rowerami obładowanymi bagażami było by męczące a to ma być wyjazd a nie katorga. Dlatego ustawiliśmy trasę na 7 dni około 50 km dziennie . 

 

Na dzień dzisiejszy jedzie ode mnie : Jędrzej 18l, Dawid 18, Zuza 24 i ja Jakub 28l.

 

W tym roku chcemy utworzyć grupę 10-20 osobową - wiek nie ma znaczenia  :)

 

Więcej pytań proszę kierować do mnie tzn Jakub - na Facebook - Jakub Instruktor Jk 

                                                                                 na email:       -  j.giembski@wp.pl

                                                                                   tel kom        -  691-636-631

                                                                                          albo tutaj na PW 

 

 

Mapka trasy na stronie poniżej : 

http://www.forumrowerowe.org/topic/198294-bieszczady-krakow-przemysl-szukam-chetnych-360-km-1-tydzien-lipiec/?do=findComment&comment=1808891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...