Skocz do zawartości

[Green Velo dojazd] Pudlo na rower


Rekomendowane odpowiedzi

Aby zatloczyc Green Velo jeszcze bardziej przyjezdzam z Kanady (mam juz bilet)i planuje start z Elblaga bo tak wyglada jego poczatek na na mapie.

Moje pytanie, jak dostac sie z Warszawy do Elblaga albo innej miejscowosci startowej z rowerem zlozonym mam na mysli wyjetym z pudla .

Pociagi szybkie odjezdzaja rano a ja laduje o 13.00 Jesli nawet przenocuje noc to czy szybsze pociagi zabiora mnie z rowerem ? A co myslicie o Polski Bus czy ten albo inny zabierze mnie z rowerem

Ostatnia wersja ,przejazd z Warszawy do Elblaga,okolic z lotniska trasa ,ktora bylaby przyjazn rowerzyscie .

Ostatnio pytanie czy myslicie ,ze w lipcu bedzie mozna dostac Pudlo w sklepie w Warszawie bo tam bede musial spakowac rower w droge powrotna .

Air Canada nie bierze rowerow bez pudla jest to niesamowity bol przy ladowaniach w duzych miastach.

w Nowej Zelandii ,Islandii podjezdzaja busy z przyczepami I wioza na camping to jest bez

bolu

Dziekuje bardzo za jakiekkolwiek sugestie

Sam rowniez szukam na Google ale wiadomo praktyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://greenvelo.pl/portal/pl/jak_dojechac_na_szlak  tutaj poszperaj może coś się pojaśni . w lecie z pudłami w sklepie nie powinno być kłopotu , sprzedają rowerów na tony i pewnie jeszcze się ucieszą że się pozbywają problemu. jeżeli chcesz zaczynać z Elbląga to moim zdaniem najszybciej będzie śmignąć z Warszawy do Gdańska PKP EIP ( czas ok. 3h, cena biletu w 2 kl. ok . 125-150 zł plus bilet za rower) a z Gdańska do Elbląga szlakiem R-10 (ok 100 km powinno wyjść)

Edytowane przez gdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...