Skocz do zawartości

[rower] potrzebuje pomocy w kupnie roweru.


Rekomendowane odpowiedzi

    Witam wszystkich, chciałbym sięgnąć porady specjalistów w sprawie kupna roweru.

Nie musi być do nie wiadomo czego, ma mi służyć by dojeżdżać do pracy czy na krótkie trasy z synem.

Szukam roweru górskiego, mam 180cm wzrostu i nie jestem pewien wysokości ramy i wielkości kół.

51cm i 27,5" będzie dobry?

Dorzucę link do sklepu (bo w nim mam kupon rabatowy 25% na rzeczy sportowe w tym rowery) i dlatego w nim chciałbym kupić rower.

Wiem wiem, tzw "sieciówki", jak wspomniałem, nie potrzebuje lepszego a z rabato aż żal nie skorzystać.

http://skroc.pl/f183a cena max 450euro.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

P.S. Proszę o wyrozumiałość moderacje, jeśli zły dział, proszę o przeniesienie i nie usuwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy za 450Euro to tylko fajny używany można kupić,do jazdy rekraacyjne moim zdaniem w zupełności taka kwota na zkup nowego roweru wystarczy;co do wielkości rozglądaj się za ramami 19-20",co do sklepu,w którym masz rabat-większość proponowanych tam rowerów jest firmy ks(szczerze pierwszy raz o niej słyszę),ale widzę też że mają tam fuji:

https://www.baur.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/BaurDe-Shop-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetail-Start?ProductRef=AKL10054354323%40BaurDe-Shop&SearchBack=-1&SearchDetail=true&promoArticleNo=633752#searchTerm=fuji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich, chciałbym sięgnąć porady specjalistów w sprawie kupna roweru.

Nie musi być do nie wiadomo czego, ma mi służyć by dojeżdżać do pracy czy na krótkie trasy z synem.

Szukam roweru górskiego, mam 180cm wzrostu i nie jestem pewien wysokości ramy i wielkości kół.

51cm i 27,5" będzie dobry?

Dorzucę link do sklepu (bo w nim mam kupon rabatowy 25% na rzeczy sportowe w tym rowery) i dlatego w nim chciałbym kupić rower.

Wiem wiem, tzw "sieciówki", jak wspomniałem, nie potrzebuje lepszego a z rabato aż żal nie skorzystać.

http://skroc.pl/f183a cena max 450euro.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.Ja w zeszłym roku nabyłem BULLS CROSS RIDER FIT FOR FUN przysłano mi go do UK za 200zl dla mnie rama 55 w twoim wypadku 51 dedykowana do tego roweru jest ok,ale cena(rocznik 2014) to 2800 juz po przecenie,z tego co widze na stronie sklepu Ativa www.rower.com.pl wciąż go mają,praktycznie jest to bezobsługowy rower na alfine 8(nie mylić z nexus),tylko nie wiem jak sie cena ma do €,no ale rowerek na "każdy"teren i dość wygodna pozycja za kierownicą,myśle że rower wart rozważenia(w moim użytkowaniu od roku,teraz w Polsce).Jest to rower hybrydowy,jeżeli jednak upierasz się przy MTB to rama 51 jest za duza dla ciebie szukaj czegoś w okolicach 17",18",myślę że starsze roczniki 2014,2015 da radę wyrwać w rozsądnej cenie,przy twoim wzroście 27,5" czy też 29" nie będzie miało większego znaczenia.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te KS to market-owe dziadostwo wg mnie nie warte tych pieniędzy. Na zimówkę może by się nadał, a do normalnej jazdy to za tą kasę można kupić naprawdę fajny rower używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...