Skocz do zawartości

[luzy] na amortyzatorze przednim


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i nie wiem jak to opisać ale mam luz na amortyzatorze jak nacisne przedni hamulec i porusze rowerze to sie buja przod tył to nie są luzy na sterach jak zlapie amortyzator tam gdzie chowają sie te dwie belki ;) to one wyraźnie chodzą jak to zlikwidować prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój Bike to http://www.allegro.pl/item122118061_rower_crx_faktor.html taki jak na aukcji ale ja dałem za niego 400 zł wymieniłem osprzęt ale denerwuje mnie ten luz jak można to załatwić

Sorki za OT, ale podoba mi sie opis aukcji. "osprzet zwykly" oraz "mam trzy kolory, ktore wysylam jak leci".

Ciekawa forma sprzedazy prawda?

Jeszcze raz sorki za OT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzu nie usuniesz - a jesli to w serwisie wezme tyle co 1/3 wartosci obecnej roweru - nie ma sensu.

 

Wymiana amortyzatora - tez nie bardzo bo rama jest pod 1" i nie wiele sensownych rzeczy da sie kupic.

 

Niestety pozostaje poki co meczenie sie na tym i zbieranie na rame + amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, ja za 5 stówek w '95 kupiłem rower na którym przejechałem 12 sezonów, czyli kilkadziesiąt tysięcy, ale nie miał amorów i takich tam, trochę aluminium (to były początki firmy Unibike) reszta stal; w tym przypadku jest więcej rzeczy do psucia się- ekonomicznie rzecz biorą i trochę praktycznie, pojeździj jeszcze sezon z luzem na amorze i zbieraj, zarób 700-800 zł, na forum niejeden ci doradzi co kupić za takie pieniądze, żeby jeździło i cieszyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam osprzęt w tym rowerku został kompletnie wymieniony wszystko korba przerzutki hamulce gripy na klamkomanetki wolnobieg itp czyli ze starego roweru została rama kierownica i amor opony też wymieniłem

teraz kupuje rame leadar fox napisałem posta ale jeszcze nie mam odpowiedxi także czekam czy warto kupować tę ramke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...