Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

 

Poszukuję osoby do wyprawy rowerowej Wschodnim Szlakiem Rowerowym (Green Velo) + częścią naszego wybrzeża w terminie od 11 do 24 lipca.

 

Mapa planowanej trasy:

https://goo.gl/maps/SgQLPdXktg12

 

Ja jestem z Suszca (Śląskie, k. Pszczyny) i stąd będę zaczynał całą wyprawę. Jeśli ktoś chce dołączyć w czasie wyprawy również jest taka opcja, aczkolwiek mile widziana osoba chcąca przejechać całą trasę (we 2 raźniej od samego początku). Do przejechania jest około 2200 km. Noclegi oczywiście w namiocie na łonie polskiej natury (mam 2-osobowy namiot). Dziennie planuję robić po około 150km, dlatego, że mam ograniczony czas (14dni).

 

Pragnę zaznaczyć, że jest to tylko zarys planu. Nie mam zamiaru trzymać się wytyczonego szlaku od pierwszego do ostatniego centymetra, zastanawiam się również o zahaczenie o krótki wjazd na Ukrainę, może Białoruś. Zastanawiam się również nad spędzeniem jednego dnia na Mazurach lub/i nad morzem (takie 2 możliwe dni laby)

 

Z mojej strony do zaoferowania mam:

-małe doświadczenie (w zeszłym roku jechałem przez Czechy i Austrię)

-namiot + plandekę na rowery :D

-2 kuchenki gazowe

-miłą atmosferę i niezapomnianą przygodę

 

Kontakt:

e-mail: kurek2kolka@wp.pl

Facebook: Wojciech Kurkowski

 

 

Zapraszam, pozdrawiam i do zobaczenia na trasie (wpadnijcie przybić nam piątkę na trasie ;) (na kierownicy maskotka kurczaka))

 

P.S. Jeżeli są jakieś osoby w pobliży planowanej trasy mogące udostępnić kawałek trawnika, byłbym również wdzięczny za info :)

Edytowane przez kurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam że na tej trasie w lato będziesz miał tyle ludzi że ciężko będzie znaleźć Ci cokolwiek do spania... a jazda będzie graniczyła z cudem... Z tego co wiem w tym roku latem pół Polski "chce przejechać" Green Vello... (przy czym "chce przejechać " to wielkie słowa...

Powodzenia życzę... ja może za rok i to w maju lub czerwcu... :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...