Skocz do zawartości

[wrocław] rowerowe ustawki


mrnobody

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ja też Brochów :) Kręcę czasem wieczorem po okolicy (Mokronos, Opatowicka, wały...), przeważnie 20-35 km, średnia zwykle >20 km/h. Przeważnie sam, więc zawsze to raźniej. Nie mam jakiegoś stałego cyklu tygodniowego, ale staram się częściej niż raz w tyg., więc jeśli ktoś jest chętny to można się zbadać.

*zgadać. ...ah ten T9 - uwielbiam go, daje tyle radości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to raczej sobota popołudniu no i zdarza się niedziela ok. 11, ale wszystko raczej spontanicznie bo na stałe godziny jazdy nie mogę sobie pozwolić . Szybkość jazdy i odległości jest mniejsza i zdecydowanie na razie wokół komina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem nowy we Wrocku ale mam juz troche kilometrow w nogach z innych czesci swiata.

 

Jesli ktos mialby czas i pokazal pare fajnych tras najlepiej na poludnie i zachod od Wroclawia to byloby super. Jestem wolny kazdego dnia po 16:30 + weekendy. Srednia predkosc na plaskim to okolo 32kmh+, preferowany dystans 50km, za jakis czas mysle ze takze 80km. Oczywiscie predkosciowo postaram sie dostosowac w jedna i druga strone.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...