Skocz do zawartości

[Trasa] Trasa Mtb Pomorze- Słupsk


EasyRider25

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A poważnie, to myślałem, że Parku narodowym, nie prowadzi się tak dalece ingerujących w środowisko inwestycji, bo zatraca się charakter tego miejsca.

 

Też tak myślałem, a jak widać obydwoje się myliliśmy.

 

Mam tylko nadzieje że ten wysypany piach nie jest przypadkiem pod takie coś.

 

2jdosut.jpg

 

jka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się w piątek tam gdzie ta strzałka pokazuje :) tz. szlakiem zwiniętych torów.

29uy93o.jpg

 

Zobaczyć co jeszcze "s........" w parku i tak:  od strony wjazdu tabliczki że są roboty już nie ma, ale piasek dalej jest :(

 

Za to natrafiłem na coś NIE ciekawego w jak ja to sobie nazywam wąwozie przed Wytownem, co bym nie napisał to i tak brakuje słów.

 

Bo jakim trzeba być pantofelkiem, pierwotniakiem, prymitywem, by zrobić to co widać na tej fotce.

 

icu03k.jpg

 

Tak tak to jest dosłownie kawalątek przed tym drogowskazem co pokazałem wyżej jadąc od Ustki.

Dla nie wtajemniczonych dopiszę że ten odcinek jest Międzynarodową Drogą Rowerową R-10.

 

Można by jeszcze sporo napisać, tylko co to da !!! szkoda że wójt tej gminy nie jeździ rowerem, bo straż gminna to ma samochód :( można by im go zabrać, bo po co on im skoro nic nie widzą. 

 

jka

 

 

 

 

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Nie chwale się bo nie lubię 

 

E tam :) - ciekawy jestem opinii innych o tej trasie.

 

No to zdrowiej może uda się spotkać.

 

W sumie jakoś zimno, paskudnie na dworze a im bliżej wody to zimniej, dlatego ostatnio jeżdżę tylko przez Orzechowo albo wokół Wydmy Orzechowskiej i dalej tą "szutrówką" z tym że tylko do szlabanu i zmiatam szybko do domu bo mi jest zimno.

 

jka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda dopisze, to w piątek sprawdzę tą trasę i zdam relację ;)

 

 

No to "klif" zaliczony :)

Trasa bardzo ciekawa. Super widoki, szczególnie między Poddąbiem a Dębiną, gdzie jedzie się blisko morza.

W Orzechowie trochę pobłądziłem, szukając obejścia skarpy ale w końcu się wdrapałem :)

Chciałem jeszcze objechać Gardno ale w Rowach skusiłem się na dorsza i potem żołądek za bardzo ciążył więc wróciłem "zwiniętymi torami".

 

Zdjęcia:

https://flic.kr/s/aHskvFHU51

 

Trasa:

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hmipesmawyhwyunk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to "klif" zaliczony

 

Super i fotki fajne.

 

 

Ja po 16:00 wyskoczyłem tradycyjnie "szutrówką" do szlabanu i do domu.

 

 

 

Chciałem jeszcze objechać Gardno
 

Jutro planuje to zaliczyć ale tradycyjnie przez Objazda, Retowo, Gardna Wielka itd.

 

jka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wątpie że pojade w stronę klifu bo można powiedzieć że mam dzień zajęty, Około 11 wymieniam kierownice z mostkiem w rowerze kolegi, później do słupska na zakupy, powrót pewnie ok.16 i jeżdżenie tylko w okolicach.... :icon_confused:

post-186948-0-75411800-1462000752_thumb.jpg Tutaj dodaje zdjęcie z wczorajszego dnia i jazdy po okolicznych górkach  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się roweru.

 

 

To kiepsko taka pogoda tyle wolnego :) a Ty uziemiony.

 

A w parku za rowami droga jakby ciut. ciut lepsza bo trochę ubita, ale miejscami jeszcze kiepsko i kiedy mogłem uciekałem na pobocze.

 

3523kf5.jpg

 

Mimo takiej przedniej opony i tak kilka razy kolo chciało mi uciec na boki, do tego chyba trzeba mieć specjalną technikę jazdy po piachu ! zostaje tylko współczuć tym co jadą tamtędy na wąskich oponach i z sakwami, bagażami, a wczoraj kilka osób widziałem jak się tam wybierało.

 

fjnvye.jpg

 

 

w Rowach skusiłem się na dorsza

 

 

A ja nareszcie zjadłem dobrego gofra, powiedziałbym że najlepszego na Środkowym Wybrzeżu :) zawsze się tam zatrzymuję na gofra z owocami - pychotka :)

 

17ddo7.jpg

 

 

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę kawę i ruszam do Rowy na swoje ulubione gofry z owocami :)

Z tym że dzisiaj pojadę tradycyjnie, zwinięte tory, do widokowej a może i na nią się w człapię bo jak widać wody już znacznie mniej i dalej płytami do celu..

 

iogso5.jpg

 

Koniec z klifem bo przy mojej technice jazdy, moich umiejętnościach to coraz częściej prowadzę tam rower zamiast tylko jechać :(

 

 

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj eksplorowałem tereny miedzy Kępicami a Korzybiem i też mi się zadarzało prowadzić rower, bo dużo górek, a drogi mocno zapiaszczone.

Ale tereny bardzo ładne i sporo wytyczonych szlaków rowerowych.

 

cyp5Gtq.jpg

Jezioro Korzybskie.

 

dpGQ1HV.jpg

Rzeka Wieprza

 

7DKxj5E.jpg

Jakieś inne jeziorko.

 

uU390CQ.jpg

Czasem taka trasa.

 

H4jYOfm.jpg

A czasem taka.

 

8p5V7TQ.jpg

Jezioro Łętowskie.

 

ktTJcg9.jpg

I takie ładne drogowskazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak widać jest gdzie jeździć w tym naszym rejonie.

Trzeba i mi coś pomyśleć nad zmianą tras bo ciągle to samo.

 

Wczoraj wracając z Rowy przez Objazda wyskoczyłem sobie na Redwanki  taka fajna drogą pożarową, ale teraz nie polecam tego miejsca do jazdy, trwa tam intensywna ścinka drzewa i droga zawalona ściętym drzewem.

 

A wracając do klifu to chętnie zobaczyłbym jakiś film z jazdy nim :)

 

jka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@jznan Jechałeś może drogą Ustka-Duninowo ok. 11?

 

:)

 

 

 

Kończę kawę i ruszam do Rowy na swoje ulubione gofry z owocami

 

 

 

Mam kamerke, jak będe miał dłuższą przerwę w szkole to może w końcu się wybiore na klif i może coś ja też nagram 

 

Suuuupppper by było, naprawdę jestem ciekawy jak to wygląda za kierownicy z niecierpliwością będę czekał na wieści. 

 

jka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jznan Jechałeś może drogą Ustka-Duninowo ok. 11? :woot:

 

Koło 11tej byłem w drodze z Kępic do Korzybia :)

 

Też chętnie obejrzę filmik z klifu.

 

Na ostatniej wycieczce miałem kamerkę i nagrałem m.in. takie OMC OTB :)

https://youtu.be/slEOcFEedEw

 

Trochę już jeżdżę na rowerze ale taka wywrotka pierwszy raz mi się trafiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...