Skocz do zawartości

[Multitool] SuperB TB FD50


Rekomendowane odpowiedzi

 

Niedawno w moje ręce trafił przybornik SuperB TB FD50. Pod tą, dosyć mocno skomplikowaną nazwą, kryje się bardzo porządny i użyteczny minitool, który z pewnością znajdzie wiele zastosowań wśród rowerzystów, majsterkowiczów i gadżeciarzy.

Testowany przeze mnie niezbędnik został wyposażony w wiele funkcji:

  • Klucze imbusowe- 2.5, 3, 4, 5 i 6 mm

  • Klucze oczkowe- 5-14

Torxa 25

Klucze do nypli- 3.2 i 3.5 mm

Otwieracz do piwa (lub innego napoju)

Skuwacz od łańcucha

Jak widać lista jest długa, biorąc pod uwagę to, że mamy do czynienia z przedmiotem o rozmiarach porównywalnych do paczki zapałek.

Przejdźmy do jakości wykonania. Przybornik został wykonany naprawdę solidnie. Waga przedmiotu jest niska, 150 gramów (osobiście nie ważyłem). Pomimo małych rozmiarów i niskiej masy przybornik wydaje się dosyć ciężki, ale to dobrze- wzbudza zaufanie. Lubie takie przedmioty- aż czuć tę solidność. Narzędzia przybornika zostały wykonane ze stali.

Funkcjonalność narzędzia jest duża. Najprzydatniejsza rzecz to oczywiście imbusy, które są taką pierwszą pomocą, gdy coś nam się w rowerze zepsuje. Przykręcanie śrub przybornikiem jest wygodne. Możemy wysunąć tylko jeden klucz, bez konieczności otwierania pozostałych.

Ciąg dalszy na moim blogu, zapraszam do komentowania :) http://bertfreeride.pl/test-przybornika-superb-tb-fd50-21-w-jednym-2/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...