Skocz do zawartości

[MTB] 10 kwiecien Dolsk


W0jt3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odwrotnie :) Spodziewałem się lepszej formy, a tu wynik słaby :D Jechałem MINI - na samym początku jak ruszyliśmy był piasek i było z górki, tam straciłem z 4 min bo mi łańcuch spadł jak zahamowałem i mnie rzuciło... A tak do końca spokój :D To był mój pierwszy start wiec też jakoś nie byłem nastawiony na super wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku sukcesem jest dojechanie przynajmniej dla mnie było, miejsca sa mniej ważne a z czasem i doswiadczeniem walka bedzie robiła sie bardziej zacieta. ;) Ja tez do weteranów nie należę , również jechałem mini na szczescie nie miałem zadnych przygód ale niestety nie jest to regułą. Gratuluje zatem i życzę zapału do dalszych edycji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Fajnie,że wiecej Nas, również gratuluje łysyadin planujesz dalsze starty? Może pomyślimy w przyszłości mimo,iż razem nie trenujemy o tym aby startowac jako jeden team? Pod wspólną nazwą typu "coś tam,coś tam mtb team" :laugh:jest już Nas trzech i zawsze to dodatkowa motywacja i miejsce w klasyfikacji druzynowej.

pozdrawiam kolegów maratończyków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też startowałem w tym maratonie :laugh:

Trasa fajna tylko szkoda że pogoda była kiepska.

Mojego wyniku nie skomentuje ale czego mogołem się spodziewać po przejechaniu tylko 150km w tym roku :whistling:  Następnym razem na pewno będzie lepiej :thumbsup:

Ktoś planuje start w Chodzieży?

Ja postaram się tam wystartować ale najpierw muszę rower naprawić bo wybuchał mi opona... Dobrze że chociaż po maratonie a nie w trakcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć ja jak już wcześniej pisałem bede startował w Chodzieży, o tym maratonie o którym pisał Wojt3k i cyklu solidmtb nawet nie wiedziałem, trochę kusi  by wystartować bo daleko nie jest ale z drugiej strony po Chodzieży przydałoby się skorzystać z długiego weekendu :laugh:  Ja byłem na treningach w ten weekend ale nie widziałem wczesniej propozycji wiec nie odpisałem ale jestem chetny by jakiś wspólny trening zorganizować. Proponujcie date i godzine,ja mógłbym  się aktualnie pewnie dostosować, od godziny 16:30 mam zawsze czas ;)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje od 17:30 codziennie, więc coś możemy zorganizować - ja ćwiczę pn, śr, pt.

No SOLID w Śremie nie jest daleko więc można sie wybrać, ja z tego cyklu zrobie jeszcze pewnie Wilkowice 18 września no i GogolMTB - Mosina, Suchy Las, Stęszew

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...