Skocz do zawartości

[MTB] 10 kwiecien Dolsk


W0jt3k

Rekomendowane odpowiedzi

Siłownia w sensie ogólnorozwojowa czy spinning? Jak chcesz coś ugrać i nie zaczynać od zera w marcu najlepiej byś zrobił inwestując w trenażer lub jeśli już idziesz na siłownię to korzystać z rowerków treningowych. Dolsk to od wielu lat świetny test formy dla wielu kolarzy z okolic Wielkopolski, trasa jest nieciekawa, wręcz nudna ale też dzięki temu łatwa i dość szybka dzięki czemu mocno weryfikuje kto co robił zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc jestem tu nowy tzn nowo zarejestrowany  bo forum znam od dawna.

Ja przygotowuje sie do tego wyscigu a nawet do całej serii.  W zeszłym roku zacząłem dopiero przygodę z maratonami i mi się spodobało. Jechałem 5 wyscigów,  w tym sezonie chce jechać wszystkie, trenuje cały rok i na rowerze i wszedzie indziej :laugh: . Jedyne czego mi brakuje to współtowarzyszy, mam tylko jednego kolegę z którym trenuje na rowerze on także startuje u gogola jednak szukamy kogoś kto by sie przyłączył i na treningi i do teamu zebysmy podczas startów brali udział w generalce druzynowej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi :)

Trenujemy w poznanskich i podpoznanskich lasach, głównie nadlesnictwo babki od Głuszyny az do Rogalina, lasy na trasie Poznan-Kórnik,Koninko,czasem wzdłuż rzeki do Bolechowa i z powrotem i mozna powiedziec że wszedzie indziej gdzie nie ma asfaltu :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przecietny wysłałem Ci priva. Ja w tym roku chce właśnie tym maratonem w Dolsku zacząć przygodę z MTB. Styczeń i Luty przepracowałem na siłowni i basenie, ten pozostawiam na treningi na rowerze. Ogólnie bardzo chętnie potrenuje z kimś bo samemu wiadomo jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja się zastanawiam nad startem MINI. i chce to wykorzystać jako mobilizację do treningów.

Czas się w końcu ruszyć, pytanie czy w poprzednich seriach bylo duzo osób takich w pełni początkujących? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

pytanie czy w poprzednich seriach bylo duzo osób takich w pełni początkujących?

Jak to ocenić?

W każdym maratonie jest grupa uczestników którzy jadą dla przyjemności z jazdy i współzawodnictwa. Dla niektórych jest to pierwszy i ostatni start, dla innych to złapanie bakcyla.

Jeżeli martwisz się o to że będziesz jedynym świeżakiem to spokojna głowa, stawiam że połowa stawki to totalni amatorzy a połowa z tej połowy to "niedzielni" połykacze kilometrów.

Dolsk to dobre zawody na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jeżeli nie masz ambicji olimpijskich to Dolsk można brać z marszu.

Co nie znaczy, że nie warto trenować :) Ja też w Dolsku wystartuje po raz pierwszy ale trenuje od początku Stycznia. Możemy się skumać na jakieś treningi, ale weekendami ze mna jest cięzko (studia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku wystartowałem po raz pierwszy w maratonie. Nie przygotowywałem się praktycznie wcale(przez cały marzec i na początku kwietnia przejechałem może z 300km :whistling:) a do mety dojechałem na dość dobrej pozycji jak pierwszy raz i zupełny brak przygotowania :laugh:

W tym roku postaram się lepiej przygotować :thumbsup:  Chociaż trochę wstyd się przyznać ale w tym roku przejechałem dopiero 100km na szosie i może 50 na trenażerze :whistling:  ale został jeszcze miesiąc :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czesc jak wrażenia po maratonie? Jak wam sie jechało i co wybraliście mega czy mini? Jak zadowolenie z wyniku jesli ktos sobie cos zakladal?osobiscie zaluje,ze padalo nie lubie w deszczu jezdzić lecz co mnie zaskoczylo wielkiego blota nie bylo. Trasa srednio wymagajaca ale zabawa byla udana,jestem zadowolony ze startu i tego jak pojechalem bo spodziewalem sie nieco slabszej formy.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...