Skocz do zawartości

[2016] Dętka Schwalbe EVOTUBE


herosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mnie sie bardzo podoba i na pewno je sprawdze po pierwszym :) bo jak pomysle o moich przygodach z systemem bezdetkowym to az sie sam do siebie smieje

 

Ja jakos nie moge dojsc do porozumienia z cisnieniem w moich bezdetkowych kolach.

Czasem trzyma 3 dni,czasem 1 dzien - a najlepsze ze to tyczy sie raz przedniego,a raz tylniego kola

Umyje rower to tez mi spada - no hocki klocki,a glowa plena irytacjii

 

W sumie teraz to czekam bo oddalem zestaw do serwisu i zelcilem wymiane wentyli,tasm i mleka - mam nadzieje ze to cos pomoze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dętka jest przeznaczona raczej dla gryzigramków, którzy będą ją wozić gustownie przyczepioną do ramy jako zapas. Przynajmniej ja tak chcę robić. Tylko że dostępności na razie nie ma - data dostawy chyba czerwiec 2016 WTF.


Niestety,to robil serwis bo ja nie mialem warunkow do tego

Pozatym,pomyslalem ze oddam bardziej doswiadczonym

Wierze w to ze wlali mi stare mleko I dlatego taki problemy

 

Dwie dekady smigalem na detkach i na stare lata zachcialo mi sie isc z duchem czasu hehehe

 

ciekawe ile serwisów w takim Wrocławiu w ogóle podejmie się zrobienia tubelesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się tym zajmij. Ja również ze 2 lata się przymierzałem do TL. Kręciłem nosem, że więcej strugania w gó.nie niż to jest warte. Nagle okazało się, że kupiłem zwykłą taśmę montażową, mleczko i wentylki i poszło raz dwa. Tylko najwięcej roboty jest gdy nie masz opon TL Ready ale nie jest to niemożliwe. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wlasnie zrobie...sam sie z tym zmierze i ewentualnie zaczekam na to niebieskie cudo z pierwszego posta :)

Zwlaszcza po dzisiejszych odwiedzinasch w serwisie

 

Powiedzieli mi ze to wina opony,ze jest za lekka  :icon_confused: Opona to THUNDER BURT 2.10 - co dziwniejsze,problem,w chwili obecnej maja tylko w jednym kole

Jest mozliwe zeby byla wadliwa obrecz  ZTR CREST?

 

Chociaz z drugiej strony moze maja racje,bo problem pojawial sie raz w tylnim a raz w przednim kole

 

 

Jeszcze raz musze przeczytac watek poswiecony kolom na tym forum ijak i na forum lightbike

Edytowane przez mrovka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak późno będzie dostawa do polski?

Na niemieckich stronach jest już dostępna, od 17,95 + dostawa, czyli nawet taniej.

 

Ja się zastanawiam nad tą wytrzymałością tego super materiału... choć takie same obawy miałem, jak przechodziłem na dętki extralight ze zwykłych, więc może niepotrzebnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dętki ważą dokładnie 300g, kupując te mam wagę 144g (29er). Zysk można spokojnie policzyć jako 150g.

 

Złoty strasznie słaby teraz, więc dętka od sztuki to już prawie 90zł...

Ale fakt, 150g za ok. 200zł uważam że to sporo.

Zastanawia mnie tylko wytrzymałość.

Czekam na jakiś test :)

 

 

A, sorki, nie zauważyłem, że cana w polskim sklepie to 70zł - tym lepiej. Czemu taniej?? czyli 150zł-150g - idealnie :D

Edytowane przez herosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwalbe pisze że wytrzymałość oraz szczelność EVOTUBES jest taka sama jak w przypadku dętek butylowych, nie piszą jednak którego modelu dętek butylowych bo zakres przecież jest od ultralight do downhillu. Zdecyodwanie ciekawa propozycja, tylko cena odstrasza, opony są niewiele droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tych dętek nie ma nawet w katalogu, nie mamy potwierdzenia czy będą dostępne  w tym sezonie. 

Pozdrawiamy!

 

tel: 52 348 96 11-13 - fax: 52 348 96 14-15 - web: www.unibike.pl - e-mail: unibike@unibike.pl

Unibike Sp.J. K. Orłowska, P. Drobotowski - ul. Przemysłowa 28B - 85-758 Bydgoszcz - Polska

REGON: 002515808, VAT: PL5540083357

Rej. Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS nr rejestru 0000012462

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...