Skocz do zawartości

[3000-4000zł] Jakiego Crossa wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegłym roku kupiłem w Szczecinie u autoryzowanego sprzedawcy Rometa dwa Orkany 6.0 (modele z 2015 ) i mam  amortyzatory  NRX D RL Air , pamiętam kiedy powiedział , że w Orkanie 5.0 amorki też są  powietrzne . Skoro hamulce są zmienione to może ktoś jakieś przekładki robi bo różnica w cenie Air i Coil jest znaczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te hamluce to przekładka z takiego sobie hamulca na coś od producenta, którego sprzęt idzie pod innymi markami, z tego co po googlach patrzyłem bez wielkiej różnicy, pierwsza awaria po gwarancji i tak pewnie będzie oznaczała wymianę hamulca,

z amorkiem to już spora różnica, w wadze pracy i cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest to możliwe dlatego , że najwięksi producenci rowerów płacą 27 dolarów amerykańskich za kompletne hamulce  Shimano XT M8000 (klamki , zaciski , przewody nie są zmontowane w całość) to trochę tak jak z iPhonem cena produkcji drastycznie różni się od ceny rynkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Orkan 5.0 dotarł już w piątek, ale niestety przez pomyłkę wysłano ramę 21, jutro ma dotrzeć tę którą zamawiałem czyli 19.

Mam już trochę ciuchów zimowych na rower uzbieranych, ale w sumie przydałoby się wymienić opony na zimowe. 

Czy ktoś mógłby polecić jakieś grube opony, które będą pasować do tego roweru? Chodzi zarówno o bieżnik jak i o rozmiar, który będzie się nadawać do jazdy w zimie i w trudniejszych warunkach terenowych np. także latem.

Te fabryczne pewnie bym wrzucił z powrotem na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zadać małe pytanie :P
Do Orkana 5.0 przydałaby mi się "stopka", ale jestem mały problem. W tylnym trójkącie znajduje się hamulec, co za tym idzie nie każda stopka się nada. Zastanawiam się czy Kross Heron albo Kellys Kicker da radę, a nie chciałbym wydawać pieniędzy a potem oddawać/odsyłać bo hamulec w takim miejscu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...