Skocz do zawartości

[Kamera] SJCAM SJ4000


soczek308

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pragnę zakupić kamerkę SJCAM SJ4000. Słyszałem o niej wiele dobrego itd, jedyny minus to, że jest mnóstwo podróbek. Niby łatwo je rozpoznać, ponieważ te orginalne posiadają logo SJCAm a te nie orginalne już nie, dodatkowo SJCAM dodało Kody sprawdzające orginalność. Jednakże znalazłem 2 , wyglądające podobnie i jak orginalne (oficjalne) strony SJCAM. Znalazłem na nich Sj4000 SJCAM bez wifi, ponieważ płącić aż 100zł dodatkowo za taka wygodę to dla mnie bez sens. Wstawiam linki( kusi mnie ten niebieski kolor jednakże jakbym znalazł coś najtańszego w innym to biorę od razu  ;)


 


  Kamera SJ4000 1080P Full HD


 


Profesjonalna kamera sportowa SJ4000 firmy SJCAM


 


Jak widać obydwie strony wyglądają na oficjalne, kamerki wyglądają na orginalne, jednakże różnica cenowa jest duża. Moje pytanie czy te dwie kamerki czymś się różnią czy po prostu taka róznica cenowa?


 


Dodaję jeszcze, że na allegro jest aukcja tego typu:


 


Kamera SJCAM SJ4000 ORYGINAL + KOD - kolor czarny (5798822581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


 


Ale nie dość, że kamerka posiada WIFI to jeszcze ta cena wydaję sie być dla mnie nie możliwa. Niby kod orginalności itd.


 


Pomóżcie!!! Gdzie kupię na 100% orginalne sjcam sj4000 najtaniej sprawdzone itd?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie/ Panie,

Nie wiem dlaczego, ale mój poprzedni post poleciał w kosmos. Przypadek czy celowe działanie? Nie złamałem żadnego zapisu regulaminu więc nie rozumiem takiego postępowania i mam nadzieję, że obecny post nie zniknie.

Soczek nie wiem czy zdążyłeś mój poprzedni post przeczytać. W każdym razie podałem link do sklepu w PL gdzie możesz kupić oryginał za ok. 300 zł (nie mam żadnego interesu żebyś kupił właśnie tam, nie jestem właścicielem/ jego rodziną/ kolegą/ przyjacielem/ kochankiem/ pupilem, itp.)

 

Napisałem ci też żebyś raczej odpuścił zakupy bezpośrednio z Chin z kilku powodów. Przy obecnym kursie dolara oscylującym w okolicach 4zł zakupy wychodzą podobnie jak w Polskich sklepach, a tracisz wszystkie przywileje konsumenta jakie daje ci ustawodawca w PL np. gwarancja (przykład z linku podanego przez Shah- najtańsza opcja to 79USD x 4= 316PLN), plus na przesyłkę oczekujesz około tygodnia-trzech, zamiast cieszyć się kamerą za 1-3 dni. Zastanów się ile poczekasz na zwrot kasy, jeżeli kamerka zakupiona w Chinach ci padnie i ile zapłacisz za jej odesłanie.

 

Tutaj masz jeszcze link do anglojęzycznego forum dot. kamer i tematu o oryginał vs. fake. Sprawdź to jeżeli chcesz się doedukować.

https://dashcamtalk.com/forum/threads/about-the-sj4000-action-camera-original-and-copy-version.6779/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem twojego posta ;/ Faktycznie się ulotnił. Podsumowując:

 

Jeżeli chodzi o zakup to tylko i wyłącznie w Polsce, ale moje pierwsze pytanie brzmiało czy te 2 linki ze stron:

-sjcam.com

-sjcam-poland.com

 

To są prawdziwe strony oficjalne SJCAM'a? 

@wiater napisał, że ani jednej kamerki wysłanej tutaj nie widzi orginalnej, a patrząc na ostatni link, to te kamerki z tych stron mają dobrze loga rozmieszczone strony wyglądają całkiem w porządku

wszystko jak orginał i 285zł ;) 

 

Jak by ktos miał sprawdzoną strone z której zamawiał SJCAM i też cena to ok 300zł to po proszę.

 

 

http://www.sjcam.com.pl/sj4000/101-kamera-sjcam-sj4000-niebieska.html

 

Polski sklep w Kobierzycach 285zł, Ostateczna odpowiedź: Czy to jest orginalna kamerka?

Gdybym miał te Kobierzyce bliżej to bym podjechał i osobiście sprawdził itd, ale niestety musze skorzystać z wysyłki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem kamerkę tutaj:

 

http://www.sjcam.com.pl/m10-wifi-cube/59-kamera-sjcam-m10-wifi-cube-mini-niebieska.html

 

,z tym że właśnie model  M10 Wi-fi. I na 99.99% jest to oryginał. Normalny sklep, faktura, gwarancja itp.

 

Ale teraz to pewnie bym wziął coś takiego:

 

http://www.sjcam.com.pl/kamery-sportowe-gitup/195-kamera-gitup-git1-wifi-pro.html

 

Jest na forum nawet test tej kamery.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...