Skocz do zawartości

[koła] 27,5 do 1000zł


ammatillinen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Chciałbym wymienić, a może raczej dokupić koła 27,5 do mojego Gianta. Chcę na aktualny komplet założyć wąską oponke i szukam czegoś mocniejszego w teren :) Moja waga to 80kg i nie chciałbym przekroczyć za dużo kwoty 1000zł. Pierwsze co wpadło mi w oczy to Mavic Crossride lecz nie wiem czy dużo się różnią od tańszych Crossone, brałem pod uwagę jeszcze WH-M785 od Shimano :) Jakieś propozycje? Mam możliwość również składania kół u znajomego jednakże nie wiem w jakie piasty i obręcze celować :/ Z góry dziękuję za odpowiedzi, Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ale po co koledze obręcz 25 mm wewnątrz do Talona, który jest rekreacyjnym MTB ?

 

22,5, które jest w wspomnianym wyżej M442 jest też nad wyrost, mozna się nawet pokusić o obręcz X392 (20 mm wewnątrz, lżejsze), za całość na piastach DT350 powinieneś się zmieścić w budżecie, ewentualnie lekko go nagiąć.

Crossride i XT to dobre zestawy, ale gorsze od składanego DT, przede wszystkim to koła systemowe i w przypadku uszkodzenia szprychy, obręczy/piasty będą kłopoty i będzie drogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Chciałbym wymienić, a może raczej dokupić koła 27,5 do mojego Gianta. Chcę na aktualny komplet założyć wąską oponke i szukam czegoś mocniejszego w teren :) Moja waga to 80kg i nie chciałbym przekroczyć za dużo kwoty 1000zł. Pierwsze co wpadło mi w oczy to Mavic Crossride lecz nie wiem czy dużo się różnią od tańszych Crossone, brałem pod uwagę jeszcze WH-M785 od Shimano :) Jakieś propozycje? Mam możliwość również składania kół u znajomego jednakże nie wiem w jakie piasty i obręcze celować :/ Z góry dziękuję za odpowiedzi, Pozdrawiam :)

 

bardzo fajne obręcze i dość budżetowe jak na dt są E512 a piasty se możesz kupić nawet dt370 czy jakieś novatec jak chcesz oszczędnie. Polecam nyple mosiężne choć są cięższe od alu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...