Skocz do zawartości

[Zlot] 8 Oficjalny Zlot FR.org - Masyw Śnieżnika


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Masyw Śnieżnika na 3 dni to jazdy aż nadto (tym bardziej, że w pobliżu sąZłote i super zjazd z Borówkowej), więc Rychleby nie potrzebne. Szczawnica ma klimat i jest łatwiejsza technicznie niż Sudety, do tego blisko w Gorce i Sądecki. Jakby trzeba było pomóc w planowaniu tras to służę pomocą :) A gdyby to miałby być Śląski i Żywiecki to tym bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakby trzeba było pomóc w planowaniu tras to służę pomocą

 

Może po prostu dołącz do zlotu i będziesz pomagał na bieżąco? Pojeździsz w większym gronie. Zły pomysł?

 

 

 

Rychleby są potrzebne po to aby ktoś mający więcej wolnego czasu mógł dodatkowo przed lub po zlocie jeszcze pojeździć.
 

 

Nie jestem wielkim fanem jazdy po ścieżkach, ale koncepcja nieoficjalnego startu w Rychlebach nieco wcześniej przemawia do mnie. I to przemawia dość głośno i wyraźnie, tonem nie znoszącym sprzeciwu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coraz więcej się wyjaśnia. Będziemy zipować w ośrodku pod piękną nazwą: Wichrowe Wzgórza w Międzygórzu. Termin raczej będzie 24-26 czerwca. Cena 35 zł za nocleg.

Chcecie 10 dopłacić na jakieś ognisko i jak starczy kasy to kiełbaski czy cuś?

 

http://wichrowe-wzgorza.pl/glowny/miedzygorze_onas.html

 

Żarcie tez możemy wziąć jak ktoś chce, ale uważam, że Międzygórze jest na tyle duże, że jak kto chce to sobie zakupi na miejscu. Chyba, że mam ogarnąć w ośrodku?

Piszcie co chcecie.

 

Edyta: Rowery będą zamknięte na klucz.

Na miejscu jest również miejsce na grila pod wiatą jakby lało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :)

 

Jestem bardzo mocno za 24-26 czerwca.

 

W kwestii żarcia. Myślę, że ewentualne zamówienie śniadań nie jest głupie. Przynajmniej ludzie wstają z grubsza na jedną godzinę i można całą watahą uderzać na szlak po śniadaniu. Śniadania też na ogół nie mają zaporowych cen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie termin wypas! Dobry pomysł ze śniadaniami @marcinusz! [emoji106]

Jest jakiś limit uczestników? Pytam, bo nie byłem na poprzednich zlotach i nie mam pojęcia ile osób było (ośrodek posiada 34 miejsca). Kryterium kto pierwszy ten lepszy i spóźnialscy pod namiot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin pierwsza klasa.

Śniadanie jestem za. To taki bufor jak ktoś się spóźni to szybciej przemieli i startuje z grupą.

 

Ilość miejsc w ośrodku idealnie. Myślę, że jak będzie +kilka to świat się nie skończy.

 

Ognisko ja jestem za opcją jak w ubiegłym roku czyli jak trzeba płacimy za opał a reszta robimy zrzuta.

Hanzo i sory bo dalej się z tym głupio czuje, nie będę Ci już kazał liczyć drobnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już potwierdzone info. Termin zaklepany na 24-26.06.2016. Będziemy gościć w Wichrowych wzgórzach w Międzygórzu. Na razie zaklepałem 20 miejsc z opcją powiększenia. Do kwietnia musimy wpłacić 700pln zaliczki. Cena 70pln za nocleg + 10pln na ognisko. Niedługo skrobnę wątek zapisowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...