Skocz do zawartości

[minizlot] Warszawa i okolice


scotek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

No to może powoli trzeba budzić się ze snu zimowego, gdyż marze zbliża się wielkimi krokami i wartoby było zrobić otwarcie sezonu [emoji4] .

 

Miejscówkę już mamy, czyli Powsin Park Kultury. Teraz tylko trzeba doprecyzować termin. Można zrobić jakieś dłuższe spotkanie skoro to otwarcie sezonu [emoji6] . Może jakaś sobota, czy niedziela? Ja na pewno chcę się wybrać 6.03 (niedziela) na masę po Warszawie. Może coś wtedy. Czekam na propozycję [emoji6] .

 

Jak już zdecydujemy to możemy zrobić jakąś listę chętnych, żeby zobaczyć ile osób się stawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś ostatnio na Kabatach?

Jestem co piątek [emoji3] . Tyle, że na razie metrem ze względu na temperaturę. Ale lada moment trzeba odkurzyć (w sumie nie ma co jak to nówka sztuka nie śmigana[emoji6] ) i zacząć jeździć.

A tak poza tym to codziennie, ale w okolicach Stokłosy [emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączę się w wątek - co prawda nie jeżdżę ostatnio zbyt często, to Kabaty, Powsin i okolice są mi bliskie, więc chętnie się spotkam i dołączę, jak będziecie coś organizować ;)

Super!!!

Tam myślę, że jeszcze trochę potrwa zbieranie jakiejś większej ekipy, więc termin też późniejszy. Za 3 tygodnie jest już Wielkanoc. Może coś w weekend po?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z chęcią się spotkam nie ogarniałem żadnych miejscówek warszawskich oprócz kampinosu więc z chęcią gdzieś wyskocze na kabaty albo coś. p. sm mam nowy rower moon v1 :)) lubię wszystkie ścieżki, pogoda nie robi mi różnicy codziennie bez względu na nią śmigam do pracy:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiosna na dobre zawitała do Polski, więc trzeba się umówić  :icon_lol:

Ja proponuję piątek 1.04  :icon_mrgreen: tak około 19 w Powsinie. Byłem przedwczoraj, żeby zobaczyć jak wyglądają warunki i jest spoko. Czysto, wiaty, trawka, miejsce na rozpalenie ogniska (trzeba by tylko było skombinować drewienko)  i w razie czego barek.

 

Więc może zacznijmy pisać listę chętnych.  

 

Lista chętnych:

1. Scotek

 

 

Listę chętnych proszę kopiować, a nie cytować :icon_wink:  oraz ewentualne dodawać propozycje oraz uwagi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...