Skocz do zawartości

[Napęd elektryczny] Zestaw do elektryfikacji roweru 48V 800W D Bestmotor oraz akumulator LiFePO4


datalux

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam rower Kreidler RAISE RT 2.0. Parametry są pod linkiem

 


 

Zastanawiam się nad zakupem zestawu do elektryfikacji roweru 48V 800W D Bestmotor wersja 9x6 oraz akumulatora LiFePO4. Linki są poniżej:

 


 


 

Koszt całości wynosi 3162 zł (uwzględniając zakup czujnika PAS i zabezpieczenia osi). Wiem że czujnika PAS nie trzeba zakładać i można wtedy przyspieszać za pomocą manetki gazu bez potrzeby kręcenia nogami. Mam następujące pytania:

 

1. Czy trzeba dokupić wolnobieg nakręcany do silnika czy też będzie pasować wolnobieg który jest już w rowerze a jeśli trzeba dokupić to prosiłbym o linka do modelu?

 

2. Czy można zdjąć ograniczenie do 25 km/h i jeśli tak to w jaki sposób ?

 

3. Akumulatory LiFePO4 są przeznaczone do montażu do specjalnego bagażnika. Czy są wersję akumulatorów montowanych do ramy lub w kształcie bidonu i jeśli tak to prosiłbym do nich linka lub jeśli takich nie będzie to linka do specjalnych bagażników do których można zamontować akumulator gdyż kosz na bagaż posiadam już w swoim rowerze i chciałbym go dalej używać?

 

4. Wersja 800W 9x6 jest niedostępna aby zamówić przez internet. Dostępna jest za to wersja 500W 7x8 pod innym linkiem Zestaw do konwersji roweru na tylne koło 48V 500W Bestmotor. Jestem bardziej zainteresowany modelem 800W. Czy jest możliwość sprowadzenia wersji 800W ? Jakie jest wasze zdanie na temat tych modeli ? Czy dużo korzyści przyniesie mi model 800W ?

 

5. Na stronie Konfigurator pakietów BTO można zamówić złożenie akumulatorów w niższej cenie niż gotowych produktów ale nie ma opcji składania akumulatorów LiFePO4. Czy jest to zgodne z prawdą i faktycznie nie można zamówić takich akumulatorów ?

 

6. Czy macie inne propozycje tańszego zestawu o podobnych parametrach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...