Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2015 czyli Zlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Czekajcie czekajcie....
Prezes mówi.
Zlotowe i nie do kupienia są: naklejki zlotowe z rocznikiem, puchary i nagrody zdobyte w błocie, iskrach i pokrzykiwaniach (pamiętacie rzut Rafała?). W tym roku np narzędziówki triglava i packmany  będą miały wyszyte logo stallovego - to sa nagrody i to są rzeczy nie do kupienia standardowo.
Ale wg mnie samo pojęcie stallovy oddaje stan ducha, roweru i podejścia do rowerowania -wiecie co mam na myśli. I jeżeli nie będzie odnosiło się do konkretnego zlotu (a tak sobie to wyobrażałem) to nic nie stoi na przeszkodzie sprzedać tym co mają stalówki, działają w wątku albo por prostu nie mogli przyjechać. Aż takiej elyty nie ma co robić ze zwykłej bluzy. Po za tym może się okazać, że to jedyny sposób na zebranie zamówień i realizację projektu.


ps: prezesowa ma koszulkę stallovego - to co-mam iść z niej zedrzeć?  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie no OK, ja Cię rozumiem całkowicie. Ale tak jak mówię - to nie jest koszulka zlotowa a stallova. Ta koszulka jest jak reklama stalowych rowerów i imprezy.
To jak z kubkami - wiesz że tych fajnych metalowych polskich emaliowanych musiało by być 50 minimum żeby można było zamówić. No a teraz rozdaj 50 kubków 25 rowerzystom :)

Naklejka, i to na ramie jest najlepszym dowodem tego, że się było. A jak zobaczysz laskę w takiej koszulce to pomyśl jakie ona rury w domu trzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mówisz-masz Prezesie  :)

 

I tak mnie nie przekonasz, bo ja jestem zaimpregnowany klubowo w temacie rzeczy z SSEC, SSUK i takichtam...

 

Szacunek...

I.

 

 

 

A Ty byłeś w ogóle na Stallovym?  
 

 

Nie byłęm cfaniaczku i dlatego nie uzurpuję sobie prawa do żadnego, znakowanego kit'u

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A dlaczego temat koszulek/bluz pojawia się tak późno?

Gadaliśmy o tym nie raz, żeby zrobić taką jedną, uniwersalną, nie dotyczącą jednej edycji i jak zwykle "za pięć dwunasta"...?

Rozumiem, że ta firma pojawiła się na horyzoncie niedawno, ale przecież są też inne, które też zrobią limitowaną wersję od 15 sztuk w podobnej cenie. Chyba... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A jak by był miesiąc temu to co? Co to za różnica? Albo ma ktoś kasę albo jej nie ma i po temacie. O Stallovym też wszyscy wiedzą od roku a dostaję po cichu maile "że może nie wyrobię finansowo"
Ta firma robi projekty inne niż wszyscy inni. To jest przykład, propozycja. Piłka jest krótka - zbierze się zlecenia - będą. Nie zbierze - nie będą. Po co gdybać.

A tym co chcą mi coś wytknąć zaraz przypomnę "bydgoszcz"  :devil: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PREZES,tak czytam ten wątek, więc myślałem aby się do Was dołączyć...ale.

Nie robię nadzieji, nie krzycze -pojadę będę!! A potem niewiadomą będę ;będę się wycofywać..i kupa..wiem że mógł bym być na stallovym dopiero za.... 3 lata.jeśli Stallowe zlotowisko będzie nadal to z pewnością będę w miarę regularnie uczestniczył.wziął bym bluzę ale robię projekt bikea i hajsu niet dużo .Pozatym jestem nowy a wy wyjadacze, możecie się lekko obawiać..

Zobaczymy co czas przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Super! 
To czekamy dalej na chętnych. Nie ukrywam sam chętnie przytuliłbym długi rękaw. Choć ta pełna niewiedza co też im tam odpali podczas projektowania....
Od razu zapytam (i teraz się zacznie) czy wzór bardziej jak Warszawa, jak serce czy Lody :)


Walki, to ja już będziesz miał stal to za 3 lata przelejesz kasę - jak co roku jesienią w okolicy października :D
Do tego czasu może nawet uda Ci się wgryźć w Towarzystwo tu na forum i jak już przyjedziesz nikt Cię nie zepchnie "przypadkiem" na Bulwarach w Odrę   :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W takim razie moja propozycja: 

- osobny temat z listą chętnych na koszulkę/bluzę
- u góry ankieta (można taką założyć w każdym temacie - przykład tutaj) w jakim stylu wzór (mnie się podoba ta warszaffska czerwona krata ;)) / ewentualnie głosowanie na gotowe już projekty
- nawet jak nie zdążymy przed Paprykarzem 2015, to myślę, że w przeciągu dłuższego czasu uzbiera się te 15 osób i w końcu uda się je zrobić. Dodatkowo budżet wyjazdowy będzie mniej dociążony.
- podobnie można zrobić z kubkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Adamos, jestem ZA z małym ale ;)
Jest jedno małe "ale" - jak byśmy się decydowali na te ich szalone pomysły to podadzą nam jeden do wyboru.
A co do koszulek - nie ma sensu robić tematu - wystarczy napisać do mnie na prywatny. Jak się zbierze odpowiednia ilość, że będzie można zacząć rozmawiać o zamówieniu wtedy założymy na chwilę otwarty temat.

A tak po za tym to coś cicho z wpisami na sam zlot :(
(z drugiej strony będzie więcej ciasta dla tych co będą :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dasz radę! Po prostu! Albo wepchasz tam gdzie nawet na 1x1 (tyle mam u się najlżej) nie da się podjechać :D Ewentualnie przegadaj z Ivanem i Lordem tudzież Itrem (choć ten to Robocik jest) jakie przełożenie dobrać. To nie wstyd - to zapobiegliwość.
To co - wpisujemy na listę ;) yeeaaa!  

Gdzie się reszta pokryła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale może uda się zebrać kupę w jedno auto? Adamos (Pierniki) Maciejas Bydgoszcz., z Poznania pewnie też ktoś będzie zapieprzał samochodem 
A podobno ma nas odwiedzić jakaś medafaka mocna ekipa toruńskich przełajowców. Ci to pewnie będą jechać busem pod kontrola policji hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach fatałaszków, skoro jednak tutaj mamy zamiar śmiecić: ja się piszę, alecz nie jestem pewien na jaki rękaw. Może na dwa zatem?

 

Podzielam zdanie Ivana: byłeś na zlocie - masz koszulinkę jako dowód przeżycia.

 

Skoro jednak trzeba osiągnąć minimum to może warto się zastanowić nad zrobieniem koszulki Stallovej dostępnej dla każdego Stalinowca a zamówienie jedynie pietnastu-dwudziestu z dodatkowym logiem Paprykarza na klacie/karku/bicku/nerce/pod pachą dla ucześników zlotowych? Tak aby poznać że Stallinoviec, ale to ten ujechany orydżinalnym błotem bukowym?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobra, robimy jednak inaczej. 
Założę nowy temat, zbiorę wzory i siądziemy ale jak znam życie jak się czegoś nie narzuci i powie "nie da się inaczej" to nigdy nie dojdziemy do ładu :D
I jeszcze jedna rzecz - to nie jest tak, że nam zrobią dwa wzory, jeden na 2015 drugi bez słowa o papryce. Mogą nam zrobić jeden wzór, taki idzie na maszyny.

Koniec o koszulkach tutaj. No chyba, że polemika na temat tego czy mamy se podrasowywać ego wyjątkową koszulką czy po prostu bratać z braćmi w stali i reklamować naszą imprezę :D
Ale powtórzę - to nie są koszulki zlotowe, to są koszulki stallove :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...