Skocz do zawartości

[Stojak serwisowy] Hapo-G One


huberto3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :). Od niedawna jestem posiadaczem stojaka serwisowego z Decathlona. Postanowiłem zrobić jego krótki test. Od dawna rozglądałem się za stojakiem na moje rowery. Taki stojak miał służyć mi przede wszystkim do łatwiejszego serwisowania rowerów oraz do bezpiecznego przechowywania roweru w moim pokoju. Nie interesowały mnie drogie stojaki, dlatego rozglądałem się za tymi z niższej półki. Moim pierwszym kandydatem był stojak ze sklepu Lidl, w atrakcyjnej cenie(120zł), jednak nigdy nie mogłem na niego trafić. To dlatego, że rozchodziły się one jak świeże bułeczki, a mi nigdy nie chciało się wstawać o szóstej rano, żeby czaić się na nie od otworzenia sklepu. Czas leciał, a mi się nie spieszyło, bo taka rzecz nie była dla mnie niezbędna i w końcu zakończyłem poszukiwania. Nieco później, zupełnie przypadkowo trafiłem na serwisowy stojak ze sklepu Decathlon, Hapo-G One.Bez dłuższego zastanowienia zdecydowałem się na zakup. Jak dotąd jestem z niego bardzo zadowolony... Ciąg dalszy+ zdjęcia stojaka, na moim nowym blogu rowerowym Bertfreeride: http://bertfreeride.pl/test-stojaka-rowerowego-z-decathlonu-2//  :) Zapraszam

Edytowane przez huberto3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...