Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.

Najlepsza odpowiedź Roxorloops , 22 marzec 2016 - 23:53

Jakieś opinie o plecaku rowerowym ? Warto wywalić 50 zł na coś co będzie używane sporadycznie w sezonie ?

Myślę, że bez sensu. Lepiej zaoszczędzić 5 dyszek i wozić rzeczy w reklamówce z biedro zawieszonej na kierownicy. 

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
442 odpowiedzi w tym temacie

#441 mrmorty

mrmorty

Stary wyjadacz

• Autor tematu
  • Mod Team
  • 4771 postów
  • Imię:Józek
Garaż Rower

Napisano 20 marzec 2017 - 21:22

dopóki nie kupisz sobie porządnej lampki, zawsze będzie Ci się wydawało, że ta biedronkowa czy ta lidlowa to w zupełności wystarczą. 

• 0

Reklama

Reklama

#442 pokerman9

pokerman9

Maniak

• Użytkownik
  • 374 postów
Garaż Rower

Napisano 20 marzec 2017 - 21:59

To akurat nie mi
Ja mam zwykla Mactronic'a do jazdy po miescie a zwykla duzo lesza do jazdy po lesie i poza terenam dobrze oświetlony
Ta akurat ma sluzyc do wieczornych podjazdów po bulki
Zainteresowany chce kupic lampke w jednym ze sklepow w sieci za 50zl w kpl z tylną.
Co mu odradzam i dlatego pytam jakie sa spostrzerzenia co do tego rocznego lub ubiegłorocznego rzutu.
Bo gdzies widzialem opinie chyba nawet w tym temacie ze lampka jest ok,ale to chyba post z przed dwoch lat
Pozdr

Użytkownik pokerman9 edytował ten post 20 marzec 2017 - 22:23

• 0

Reklama

Reklama

#443 mrmorty

mrmorty

Stary wyjadacz

• Autor tematu
  • Mod Team
  • 4771 postów
  • Imię:Józek
Garaż Rower

Napisano 21 marzec 2017 - 15:27

jako lampka która ma służyć bardziej dla zwiększenia swojej widoczności niż oświetlania drogi przed sobą to spokojnie wystarczy

• 0