Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dziewczynie te spodenki rowerowe, krótkie nie na 3/4.
Bardzo fajnie jej leżą, według mnie jak za 35zł to nie będzie na co narzekać, niestety ze względu na operację łąkotki będzie sprawdzać gacie dopiero za jakieś 3 miesiące, aczkolwiek według mnie w ciemno mogę polecić te gatki, jak na pierwszy raz spróbować sobie gaci obcisłych za taką cenę, warto ;)

 

Pozdrówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich marek koszulki za ponad 100 zł są gorsze od lidlowskich ?

 

Dwie pierwsze z brzegu jakie odesłałem w ostatnim czasie to koszulka z BCM (poza świetnym designem to wykonanie bardzo, ale to bardzo średnie, żeby nie powiedzieć że słabe...) i Rogelli (tutaj to szkoda nawet komentować). To tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zajrzyjcie do sklepów, u mnie było sporo więcej fantów niż w gazetce pokazano. Dość niezły multitool za 11pln 15 fantów i brak tylko skuwacza w nim ale to nadal śmieszna cena. Trochę itemów też dla biegaczy się nada. Uchwyt telefonu na kierownicę kiepski, bardzo słabo trzyma.

 

Edit: u mnie stojaka nie było ale cała reszta z gazetki po kilkanaście sztuk, narzędzi i dętek nawet kilkadziesiąt

Edytowane przez Mery1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stojak był, w zasadzie były 4 sztuki. Kupiłem swój, złożyłem, stabilne jest,  fajnie się używa, ale generalnie nie podoba mi się że to się nie składa, ofc można zdjąć główną kolumnę i gdzieś składować w 2 kawałkach, ale to nadal jest ogromne i imho mało wygodne rozwiązanie pod tym względem. A rozkładał tego na drobne za kazdym razem raczej nikt nie będzie. Lidlowy jest dużo lepiej pomyślany jak o składowanie chodzi. najprawdopodobniej jak się uda kiedyś trafić na promo, to będe szukał lidlowego.

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabyłem dzis ten stojak i juz go własnie poskładałem . Wyglada solidnie, wadą jak pisał Blue jest to ,ze zajmuje sporo miejsca nawet rozkładajac go na 2 głowne czesci - po prostu nogi sie nie składają i mamy taki wielki tj. trójkąt odnóży. Fakt ,ze mozna je rozkrecic ale kto sie bedzie bawił w rozkrecanie i skrecanie za każdym razem ?  W takiej cenie to chyba zbytnio nie mozna na to narzekac . Lidlowy jest 2x droższy. Mam nadzieje,ze na moje totalnie amatorskie potrzeby wystarczy.

Nabyłem tez komplet fajnych szczotek do roweru 3 szt. za 13 zł.

Były tez pokrowce z wkładką żelową na siodełka i powiem ,ze wygladały całkiem dobrze ale nie brałem ,bo mam lidlowy ale kto nie ma to myslę warto sie zainteresowac.

Edytowane przez helmutonus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jedynie co zainteresowało i zakupiłem to chwyty czarno-szare założone i dobrze trzymają.

Nie polecam tego niby multitoola miałem go i po kilku użyciach imbusy zrobiły się okrągłe a przy okazji wywinęły się niczym z plasteliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od czwartku (2017.09.07) w Lidlu:

 

 

 

post-174307-0-30593200-1504513149_thumb.jpg
post-174307-0-93016400-1504513149_thumb.jpg
post-174307-0-53911800-1504513150_thumb.jpg
post-174307-0-18771300-1504513151_thumb.jpg
post-174307-0-84750600-1504513151_thumb.jpg

 

 

 

Tak się zastanawiam nad ta koszulką z długim rękawem za 34,99 zł (w załączniku plik numer 2) - myślicie, że warto używał ktoś ? Bo softshelle, to jak się czyta opinie, to nie bardzo tzw. "ceraty"

post-174307-0-30593200-1504513149_thumb.jpg

post-174307-0-93016400-1504513149_thumb.jpg

post-174307-0-53911800-1504513150_thumb.jpg

post-174307-0-18771300-1504513151_thumb.jpg

post-174307-0-84750600-1504513151_thumb.jpg

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak się zastanawiam nad ta koszulką z długim rękawem za 34,99 zł (w załączniku plik numer 2) - myślicie, że warto używał ktoś ? Bo softshelle, to jak się czyta opinie, to nie bardzo tzw. "ceraty"

 

Moim zdaniem za tę cenę warto. Tylko najlepiej będzie jak przymierzysz na miejscu, bo rozmiarówka Lidla jest bardzo różna. Ja mam taką M, a jak ostatnio (podczas trwania poprzedniej oferty) przymierzałem S to była większa od tamtej. Ewentualnie kup w dwóch rozmiarach i zwróć ten niepasujący (Lidl nie robi żadnych problemów ze zwrotem).

Softshell z Lidla sprawdza się raczej w niskich temperaturach. Mi w nim jest za gorąco już przy jakiś 5 stopniach. Podobnie zresztą jak długie spodnie (no chyba, że są cieńsze. Ja mam takie z meszkiem od środka i tyłek mi się poci). Wolę założyć krótkie spodenki i na nie  cienkie spodnie do biegania (też zresztą kupione w Lidlu).

Szkoda, że tym razem nie mają rękawiczek na niskie temperatury. Były w zeszłym roku, nie kupiłem i żałuję, bo kumplowi całkiem dobrze się sprawdzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prawdzie nie mam długich gaci na szelkach tylko bez,nie z lidla,deca tylko z innego sklepu ale ....  odkąd jeżdżę w krótkich na szelkach to nie nie zamienię na inne.

nic się nie obsuwa z d*** ,nie trzeba podciągać.

może być ew. problem z załatwianiem potrzeb fizjologicznych,bo trzeba się całkiem rozebrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimnych porach szelki są jeszcze bardziej przydatne niż latem. W spodniach z szelkami bardzo mało prawdopodobna jest sytuacja, że odsłoni nam się kawałek gołych pleców (łącznie z tą dolną partią ;-) i będzie nas tam zawiewało. Więc ja polecam spodnie z szelkami. Nerki za to podziękują.

A co do spodni z Lidla, to powtórzę to, co pisałem kilka postów wyżej. Jeśli będą to spodnie z ociepleniem (taki meszek w środku), to moim zdaniem nadają się na niskich temperatur (ewentualnie wolnej, niemęczącej jazdy w nieco wyższej temperaturze). Mi w nich w temp. 5 - 10 stopni tyłek się nieco poci. Więc są dobre na późną jesień.

Zastrzegam oczywiście, że Lidl zmienia ofertę, więc obecnie mogą być trochę inne. Warto więc w czwartek sprawdzić co będą oferowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam pokrowiec na rower, który od czwartku będzie dostępny w lidlu.

Przez wiele miesięcy używałem go na balkonie w bloku, a teraz używam na strychu przez cały rok.

Mocno i stosunkowo gruby materiał. Bez porównania z tymi za 4 zł z allegro ( miałem - cienki jak nylonik )

 

https://www.lidl.pl/pl/nasza-oferta.htm?articleId=1065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...