Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziubek | Jaką kłódkę możesz polecić do łańcucha?

Hej. Ciężko mi wypowiedzieć się bo w temacie nie siedzę. Dobre rady jakie znam to materiał nie korodujacy np. mosiądz, oczko dopasowane a nie z dużym luzem. Dobrze jak jest też niestandardowy klucz do zamka, bodaj Gerda ma takie no i oczywiście aby nie była to zatrzaskowa pierwsza lepsza.

Osobiście mam komplet z Decathlonu i nawet daje radę.

 

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do nocnego nie potrzebujesz? ;)

W dzien rower stoi na korytarzu w bloku(o ile nie jestem nim w pracy)

Bo dziecko co chwile do niego podchodzi i sie czepia jak stoi w mieszkaniu;)

W nocy spi :P to rower stoi w mieszkaniu

Bylem w lidlu i bylo ich tyle ze mozna obdarowac pol powiatu ,moze troche mniej ale tyle ludzi sie krecilo ze zrezygnowalem z przepychania i pojde dzis.

 

Uzywal ktos tej malej pompki ktora jest w ofercie?

Nadaje sie na awaryjne pompowanie na trasie?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem jej awaryjnie raptem dwa razy przez rok, sprawdziła się bez zarzutu. Fajnie, że ma wężyk, bo w sumie to nie takie proste znaleźć niewielką pompkę z wężykiem. Dobrze, że o niej napisaliście, kupię chyba do drugiego roweru.

Edytowane przez Akossik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś opinie o tych Kaskach właśnie ?

 

 

Czy to nie te same o których mówi w w/w filmiku UnitedCyclists ?.

Chciałbym dziewczynie kupić ten kask -śmiga rocznie 500km ale warto żeby miała :) (według mnie) .

 

Pozdrower!

Kupiłeś go w końcu? Bo ja byłem w biedronce i mam mieszane uczucia. Jest fajny i lekki, ale aż za lekki. Rozumem że ma nie ważyć tonę ale ten w ręku się formował jak plastelina. Chyba że taka sztuka, ale jak ma się on w praktyce też chętnie przeczytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziubek 

 

W skrócie:

byłem, sprawdziłem, nie kupiłem 

 

Wydają się aż zbyt plastikowe,nie dopasowane są te trzymacze taśm z przodu kasku, trzeba by poprawiać pilnikiem.

 

Osobiście wolę zamiast wydać tyle $$ ,to dodać drugie tyle i kupić dobrego używanego speca lub też inną markę dla swojej dziewczyny : ) 

 

Także zrezygnowałem.

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten plecak wygląda prawie identycznie jak mój Deuter Race. Ma go ktoś? Jak się spisuje?

Ja mam te okulary i są naprawdę ok.

 

mam z zeszłego roku. chyba taki sam. Do przewozu 2 piw, batonów, dętki, imbusów się nadaje. Nigdy go nie wypakowałem po brzegi, więc nie wiem czy szwy nie puszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam rekawiczek,na lato wg.mnie sa za cieple,nie przepuszczaja powietrza w porownaniu do b.tanich rekawiczek kellysa.

Torba podsiodelkowa b.pojemna,zmiesci klucze z kpl.detke 28" mulitula z deca i cos jeszcze sie wejdzie. Lyzke do opon polamalem przy probie wlozenia miedzy opone a obrecz.,kluczy nie uzywalem bo kozystam z decatlon'owskich.

 

Ineresuje mnie pompka,nadaje sie na awaryjne pompowanie szosy?

Edytowane przez pokerman9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kysior:  Zwyczajne letnie spodenki tyle, że za kolano. Nie mają żadnego ocieplenia. Mam takie męskie i używam w nieco chłodniejsze dni.

 

Do torebki podsiodłowej mam mieszane uczucia. Rzeczywiście jest pojemna, ale ma kiepski system mocowania na rzepy. W mojej w krótkim czasie przestały trzymać i torebka zaczęła się odczepiać (trzymała się tylko mocowania na sztycy). Poradziłem sobie w ten sposób, że przymocowałem ją na dodatkowy pasek, który ma zapięcie takie jak w plecaku.

Ale warto o tym wiedzieć, bo chyba nikt nie chce potem szukać zgubionej torebki gdzieś po drodze.

Kiedyś mieli również w ofercie torebki z lepszym mocowaniem, ale od jakiś dwóch lat już ich nie widzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do torebki podsiodłowej mam mieszane uczucia. Rzeczywiście jest pojemna, ale ma kiepski system mocowania na rzepy. W mojej w krótkim czasie przestały trzymać i torebka zaczęła się odczepiać (trzymała się tylko mocowania na sztycy). Poradziłem sobie w ten sposób, że przymocowałem ją na dodatkowy pasek, który ma zapięcie takie jak w plecaku.

Ale warto o tym wiedzieć, bo chyba nikt nie chce potem szukać zgubionej torebki gdzieś po drodze.

.

Od zakupu zabieram sie do zmiany mocowania do siodelka ale ze wzgledu na dosc dlugue paski,wlasnie na takie zapiecie jak w plecaku na zatrzas,tylko sie zebrac nie moge. Dla mnie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z kolebaniem się "budżetowej" torebki mocowanej rzepami. Z czasów, kiedy używałem nosków, zostały mi paski, więc wywaliłem oryginalny pasek rzepowy mocujący torebkę do prętów i zastąpiłem go tym od noska. Jak się zaciągnie, to trzyma, że aż miło :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...