Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

naprawdę jest Ci potrzebny stojak za ok 500zł prowadzisz jakiś serwis?

Nie zrozumiałeś do końca o czym pisałem.

Podałem tylko przykład konstrukcji. Zależy mi na stabilnym i zajmującym najmniej miejsca stojakiem.

Widzę że ten z lidla ma szeroki rozstaw nóg - może potrzebować więcej podłoża. Ale jeśli ludzie chwalą to może warto?

Chociaż różnica w cenie jest niewielka. 140-150 zł można dać.

Serwisu nie prowadzę ale przy 4 rowerach jest co grzebać, nieprawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek kupiłem wiatrówkę do jazdy na rowerze i przyznam, ze jak jak 66zł to wygląda i sprawuje się całkiem nieźle.

Posiada chowany kaptur z daszkiem, przedłużane plecy, wentylację z tyłu na plecach a całość jest przeciwdeszczowa i przeciwwiatrowa.

Za te pieniądze zdecydowanie polecam.

Póki co jeżdżę w niej do pracy z powrotem (7km w jedna stronę) i nie odczuwam żadnego dyskomfortu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Przyjrzałem się co mieli w sklepie i jedyne co zdecydowałem się wziąć to takie małe światełko żeby je zamocować na tył plecaka z decathlonu:

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=89884

 

Kask fajny, ale mam, pompka do mtb powinna styknąć, ale mam, stojak może, ale poczekam na obniżkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskont Netto pozazdrościł Lidlowi marki własnej, pod którą dostępne są produkty rowerowe (i nie tylko) i stworzyło własną - "Line bike accessories". Od poniedziałku będzie dostępna "garść" różnych gadżetów rowerowych. Gazetka w skrzynce pocztowej lub na stronie netto.pl :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że jak to jest. Jest jeden producent, od niego bierze x firm tylko swoje logo na produkcie dają. Owa marka własna to właśnie produkty jakiegoś producenta z logo firmy która je sprzedaje. Nie opłaca im się tworzyć nowego produktu od zera.

Np. Któreś elektryczne narzędzia lidla to ponoć bardzo stare, już wycofane, modele Boscha.

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie mi

Ja mam zwykla Mactronic'a do jazdy po miescie a zwykla duzo lesza do jazdy po lesie i poza terenam dobrze oświetlony

Ta akurat ma sluzyc do wieczornych podjazdów po bulki

Zainteresowany chce kupic lampke w jednym ze sklepow w sieci za 50zl w kpl z tylną.

Co mu odradzam i dlatego pytam jakie sa spostrzerzenia co do tego rocznego lub ubiegłorocznego rzutu.

Bo gdzies widzialem opinie chyba nawet w tym temacie ze lampka jest ok,ale to chyba post z przed dwoch lat

Pozdr

Edytowane przez pokerman9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mtb bym nie przypinal ale uzywana szose z deca za 700zl czemu nie :P (choc szkoda by mi jej bylo)

W zasadzie nikt nie kradnie na tym zadupiu ale jakis chetny ktory nie ma na butelke wysoko gazowanej moze sie skusić

Rowerowka slaba,chociaz na pewno ktos sie znajdzie.

Wracajac do tematu,licznik z ostatniego rzutu przestal dzialac po 50km

Wszystko dzialo prócz predkosci.

Wymienili na drugi,zobaczymy czy sie nie rozpadnie(naszcescie ja bylem tylko posrednikem w zakupie );)

Edytowane przez pokerman9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...