Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wątpię prędko w drugą ofertę, a jeśli nawet się pojawi, to nie ma opcji aby w dwóch naszych rzutach była jakakolwiek pełna oferta od sąsiada. Pewne rzeczy, jak wspomniane buty, to u nas rzadki widok.

 

Te soft shelle dają radę?

 

Z soft shella mają tylko nazwę, wiele osób potwierdza że to cerata która nie oddycha. Poczytaj kilka stron wstecz, było maglowane do znudzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam światełka z Lidla, model z przed kilku lat.  Jak za te pieniądze świeci bardzo dobrze. Gdzieś w necie był test tych światełek, strumień światła porównywalny a nawet lepszy od tych droższych. Spokojnie jeździłem w ciemności poza miastem po drogach rowerowych na MTB z prędkośćiami powyżej 25km/h.

Jak za te pieniądze i dwuletnią gwarancję, polecam.

 

PS Oczywiście nie ma co porównywać jej z lampką Convoy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakładając że bluza ma właściwości opisane na stronie, np z przodu mesh który przepuszcza powietrze, to chyba bym sobie odpuścił na rower. Tak jak szukałem rzeczy rowerowe z przodu zwykle mają warstwę która chroni przed wiatrem. Dodatkowo bluza do biegania będzie miała krótsze plecy, więc w czasie jazdy mogą być odsłonięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{O wiele więcej niż twój, odpowiadający na mój. Temat o zakupach w dyskontach, ostatnie wiadomości o zakupach w lidlu, o aktualnych promocjach tam np: "w LIDLu znowu pupa pierdół,czapki,bluzy,okulary itd...kupował ktoś coś,warte to coś?

kolega chce tam kupić bluzę za 35pln" 

 

to odpowiadam, tak kupilem, mowie co, wypowiadam się z nadzieją o możliwości produktu. } == Józek masz dziś zły humor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z ciekawości kupiłem pokrowiec na rower, bo często wystawiam go na balkon. Używał ktoś tego ? Miałem kiedyś taki za 5 zł i rozdzierał się od samego patrzenia. Mam nadzieje, że ten wytrzyma nieco dłużej :teehee:

Też kupiłem ten pokrowiec. Z powodu kontuzji zmuszony jestem zrobić dłuższą przerwę więc rowery stoją i się kurzą (co prawda w piwnicy ale jednak). Bez problemu przykryłem nim rower crossowy i kolarzówkę (ta na stojaku pod tylne koło) do samej ziemi. Poprzedni pokrowiec z Allegro ledwo przykrył 1 rower i "rozdzierał się od samego patrzenia". Materiał wydaje się dość solidny a w porównaniu do tego z Allegro wręcz "pancerny". Koszt chyba niecałe 13 zł, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Może trochę OT, ale z artykułu wynika, że Biedronka chce wypromować swoją własną markę odzieży "dla aktywnych" - "Seven for 7". To przypomina segment sportowy (w tym rowerowy) Lidla pod marką "Crivit". Aktualnie są w ofercie ciuchy/sprzęt sportowy fitness. Ciekawe, czy będzie - podobnie jak w Lidlu - spójna, przyzwoitej jakości (z punktu widzenia amatorów bez ambicji sportowych) kolekcja produktów dla rowerzystów?

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...