Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Ciuchy PRO już kiedyś były, 2014 albo 2015 rok. Kupiłem wtedy 2 koszulki i używam ich do tej pory bo są całkiem niezłe - względem ówczesnych "nie-PRO" miały cieńszy i bardziej elastyczny materiał i suwak na całej długości. Ale spodenki były wtedy strasznie marne (gąbkowa wkładka, bardzo krótkie nogawki, prześwitujący materiał na bokach), teraz wg opisu i zdjęć wygląda to dużo lepiej.

Co do rozmiarówki rowerowych ciuchów z Lidla, to mam wrażenie że to było szyte na wysokich chuderlaków. Zawsze jak coś przymierzałem to żeby się zmieścić "wszerz" to wypadał rozmiar wyżej niż by wynikało z mojego wzrostu i przez to koszulki były ogólnie za długie a spodnie miały za długie szelki. Ale trzeba brać poprawkę na to, że jestem dość krępy.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za opinie, w takim wypadku zamówię M-ki, wyciągnąłem stare ciuchy rowerowe z szafy kupione w Lidlu i M-ki są ok, L-ki za duże.

@Grzeszaldo Pewnie, jak będę miał okazję, to napiszę jak się ciuchy sprawują, niestety szybko to nie nastąpi, bo nie mam jeszcze roweru, szukam jakiejś fajnej szosy i nie mogę się zdecydować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 17:02, Fisiek napisał:

Zrobiłem dziś 70km w wersji tej z szelkami. Do najlższejszych nie należę, a jestem pozytywnie zaskoczony. Nałożyłem na wkładkę delikatna warstwę masci typu sudocrem i bez większych niedogodności pojeździłem. Za tę cenę na krótsze dystanse myślę, że jak najbardziej tak. 

Możesz napisać coś o wkładce?
A najlepiej zrobić fotki i załączyć do opinii. Byłbym bardzo wdzięczny i myślę zresztą, że nie tylko ja.
Mam jedne gacie z Lidla (ale nie oznaczone pro), wkładka dość szybko się ubiła i nadają się tylko na jakieś trudne wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli ktoś szuka odzieży rowerowej budżetowej to jak najbardziej polecam, oczywiście że nie jest to strój wysokiej klasy bo i nie ten połap cenowy. jJa mam koszulki z lidla i są jak najbardziej ok, rękawiczki rowerowe "żelowe" z gąbką w środku nie spełniają swojej funkcji, okulary ok pod warunkiem nie zmieniania szkieł ja zmieniałem i oprawka pękła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2019 o 10:15, cyganos napisał:

Mam  jedną koszulkę  z lidla, jej minusem jest to że się mechaci na plecach, pewnie od plecaka ale inne jakoś tego nie robią np z martesa. 

może ją źle pierzesz, zmniejsz stopnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj wszedłem do Auchan po bułki. ( autentycznie ). I natknąłem się na promocje-wyprzedaż. Zakupiłem :

Dętki ( rozmiar 26 x 1.75-2.1 ) sztuk 4 ( dwie dla teścia ) - 3 pln sztuka

Klucz scyzoryk ( ostatnio zgubiłem swój najlepszy oraz drugi gorszy )  - 5 pln sztuka

Tani olej do łańcucha ( fotki nie mam, ale mogę zrobić ) - 3 pln sztuka

Chwyty kierownicy przykręcane ( profilowane pod nadgarstki - z ciekawości ) - 5 pln para.

 

https://drive.google.com/drive/folders/17kYOIjik26sD4yN5vN6qjkMwbL-V8WXE?usp=sharing

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A mam od roku - na gołe ciało trochę gryzie i mocno się elektryzuje. Jak się zapocisz to nie bardzo chce schnąć, a ten komino-kaptur jest może ok na krótkie wypady jak chcesz mieć ciepło, ale na trasę to blokuje ujście powietrza wokół karku. Używam tylko na dojazdy 6 km do pracy i może być. Do dłuższej jazdy się nie nadaje.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka lat temu kupiłem kilka podkoszulków z lidla oddychających. Dla mnie nieporozumienie. Może na spacer z psem po łące się nadają, ale do tego to mi wystarcza t shirt bawełniany. Z tego co widziałem, to najdroższa kurtka jaką sprzedają funkcyjna czy narciarska (ta co ją Pani Justyna reklamuje), to ma oddychalność 3000, czyli mniej więcej jak bawełniane gacie. Pozostałe tańsze nawet nie maja podanych tych parametrów co tylko każe przypuszczać, jakie to są wielkości.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 13.03.2020 o 17:10, meitner99 napisał:

Jak co roku pojawił się stojak w Lidlu. Póki ludzie skupiają się na papierze toaletowym jest jeszcze sporo dostępnych do kupienia.

Ja swój kupiłem po pracy. około 19:20 w czwartek. Chyba jako pierwszy wziąłem i za bardzo ich nie ubywa :D Makarony ważniejsze dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. A po co mam siedzieć skurczony, skoro mogę sobie wygodnie powiesić rower na wysokości rąk?

Powiem więcej. Do codziennego czyszczenia napędu mam mały stojak pod tylny trójkąt. Natomiast jak chcę wyczyścić go dokładniej, a przy okazji sprawdzić np dokręcenie śrub, to także go wieszam na stojaku.

Nawet nie wiecie jak utrudniacie sobie życie za jakieś +/- 100 zł, lub około 130 zł mając zestaw taki jak mój...

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skom25 napisał:

Nawet nie wiecie jak utrudniacie sobie życie za jakieś +/- 100 zł, lub około 130 zł mając zestaw taki jak mój...

To ten stojak utrudnia czy ułatwia ? :D

Ja po prostu nie mam go za bardzo gdzie postawić. I szczerze mówiąc nie zauważyłem korzyści z czyszczenia napędu. Czyszczone czy nie czyszczone łańcuchy wytrzymują mi 3 tkm do rozciągnięcia powiedzmy 2% więc czyszczę tylko myjką ciśnieniową  żeby samemu się nie uwalić.

Ale zawsze chciałem mieć taki stojak bo fajnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co dyskutować. Biorąc pod uwagę że mieszkasz w tej samej okolicy co ja, nie wiem jak zajeżdżasz napęd w takim tempie. Co do sposobu czyszczenia napędu, to powstrzymam się od komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy to złe tempo ? Kaseta na 12 tkm, łańcuch na 3 tkm. Co roku komplet. Uważam, że to nieźle. Nogę mam przeciętną, średnią kadencję 90 i wyżej.

Co ciekawe - wygląda na to, że tak samo szybko zużywa się łańcuch na trenażerze, w warunkach - rzekłbym - klinicznych.

Sposób jak sposób - czyści wszystko idealnie jak walić z 2 cm gorącą pianą. 3 minuty i rower lśni. Te myjki mają system recyrkulacji wody więc trudno powiedzieć, że mycie roweru na myjce jakoś bardziej szkodzi  środowisku niż w domu.

Ale stojak mi się bardzo podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...