Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nastała cisza w temacie https://www.forumrowerowe.org/topic/192222-dyskonty-i-inne-duze-sklepylidl-biedronka-aldi-tesco-etc-odziez-i-akcesoria-sportowe/page-28?do=findComment&comment=2020074, a lampka u mnie od jakiegoś czasu już jest, to gdyby ktoś chciał ją przyrównać, zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wszystko to bubel:

Od ponad 5 lat używam softshellu i spodni zimowych z lidla, troszke więcej zestawu kluczy imbusowych z lidla, tych rowerowych. Tyle samo kask mam. Przez 5 lat miałem spodenki, pare koszulek etc.

Jedną z tandetnych rzeczy był uchwyt na telefon na kierownice, niby był ok, ale mechanizm był na sprężynkach od długopisów, małym palcem można było robić obroty 360 stopni tym uchwytem, wogóle blokada nie działała jak powinna. Torebka powędrowała na zipach na rame, a uchwyt posłużył po przeróbkach jako uchwyt na kamere, gdzie sprawdzał się świetnie.

Druga rzecz to buty. Cena zachęcająca, ale ich sztywność, i materiał. Nie dało się jeździć bo były za sztywne, chodzić tymbardziej, sam plastik. Zewnętrzna powłoka uniemożliwiała komfortowe zapinanie pasków, no i świeciła się jak psu jajca. Sprzedałem szybko, wole swoje shimano kilkuletnie.

 

Z tej oferty przygarnął bym jedynie stojak na rower.

Btw. Te uszczelniacze są świetnymi dawcami redukcji do pompowania presty :D, nawet bez kupowania ich, rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś perełki się znajdą ale ja jeszcze nigdy nie trafiłem. Kilka razy "macałem" ichniejsze sprzęty ale zupełnie mnie nie przekonały. Inna sprawa, że to co faktycznie dobre ciężko trafić i kupić. Zostaje z reguły właśnie szmelc. 

No i ja nie narzekam tylko stwierdzam fakt :)

Edytowane przez lewocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy z lidla to najtańszy działający sort. I jeśli jeździmy amatorsko sprawdzają się nieźle, ale jak zależy nam na lepszych parametrach - jakości to można określić to jako szajs. Ciężko to udowodnić komuś kto nie używał niczego lepszego. Pamiętam czasy gdy spodenki rowerowe można było wyszarpać jedynie w Karitasie (obecnym ciucholandzie)....

Ciuchy z Lidla i najtańsze serie Decathlonowe to proste materiały  i też tanio kosztują. Jedyna zaleta to fakt że przez takiego Lidla ludzie zaczynają jako tako wyglądać uprawiając sport. Mam parę ciuchów z lidla sportowych i jest dokładnie tak jak pisałem. Wygląda się w tym lepiej niż działają, ale lepiej tak niż w dżinach i watowanej kurtce ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Godzinę temu, woojj napisał:

Wygląda się w tym lepiej niż działają, ale lepiej tak niż w dżinach i watowanej kurtce ;-)))

To fakt niezaprzeczalny ale tak jak piszesz nadają się na nieforsowne rodzinne wycieczki.

A przy tym Lidlowa rozmiarówka to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam do kilku lat różnych ciuchów z Lidla (koszulki, bluzy, kurtki, czapeczkę), do spokojnej jazdy (w moim przypadku, dojazd do pracy) sprawdzają się dobrze. Stosunek jakości do ceny przy takich zastosowaniach świetny. Niestety kiedy jadę trochę "poszaleć" to zupełnie nie dają rady. W tym przypadku trzeba czegoś znacznie lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michuuu napisał:

A przy tym Lidlowa rozmiarówka to jakieś nieporozumienie.

Jakiś czas temu takie coś zrobili. Mam ciuchy rowerowe z ładnych paru lat wstecz, i tam rozmiarówka jest dla mnie ok. Te nowsze to nawet nie przymierzam. W najmniejszych rozmiarach wyglądam jak bym starszemu bratu ciuchy zabrał :/ Testowałem 2 czy 3 rzuty, ciągle to samo. Już dawno odpuściłem ich produkty z ubioru.

@woojj bo ich ofert są przeznaczone dla amatorów, cena ogranicza poniekąd jakość. Nie oczekujemy od koszulki za 25 zł aby oddychała elegancko. Dla "sportowców" sezonowych nadają się idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla amatorskiego użytku i jazdy w niedziele jak najbardziej ok , a jak ktoś bardziej poważnie myśli o sporcie  to kupi coś "firmowego" 

ja np od kilku lat używam od nich licznika rowerowego i nie mam z nim żadnych problemów a jaki wiadomo nie jest to jakiś wybitny licznik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, 5pirit napisał:

Dzisiaj tj. 20.03 stojaków w Lidlu przez ulicę zostało jeszcze 13 sztuk ;)

 

 

Nie tylko. U mnie to samo. Troche wyższa cena niż w poprzednich ofertach, ale za to po kilkadziesiąt sztuk na sklep rzucili. Z jednej strony spoko, z drugiej stojak ten, przestał być taki unikalny. Btw. Kaski jak dla mnie porażka. Mam taki z 2012 i jest ok, tylko pasek juz za krótki. Obecne mają jakieś dziwne kształty na głowe,wogóle mi nie pasuje.. No i wykonanie też bardziej tandetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 28.06.2018 o 17:11, Grzeszaldo napisał:

bida jakiej dawno nie bylo....

chyba nie maja juz pomuslu 

No szału nie ma, ale jak ktoś potrzebuje plecaka, to ten z lidla mogę polecić. Używam od paru lat, podczas krótkich wypadów w góry nosi go moja dziewczyna. Ma pokrowiec przeciwdeszczowy i ogólnie daje radę, a kosztuje niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...